Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç

 

             Yükselen yengeç burçları aslında yengeç burçlarının gerçek özelliklerini gösterir. Yöneticisi Ay olduğu için yengeç burcu öze geldiği zaman haritada Ay yükselişe geçer. Yengeç burçlarının tipi karakterini yansıtırlar.

 

 - Ani ruh değişikliği

 

            Yengeç burçları gün içerisinde ani ruh değişimleri yaşarlar. Bir saat önce gülebiliyorsa 1 saat sonra ağlayabilir. Bu değişken yapılı hali aslında yengeç bayanını farklı kılan bir özelliktir. Etrafındaki kişiler onu bu değişken ruh halinden dolayı sıkıcı bulmaz diyebiliriz.

 

 - Anaç bir yapı

 

            Yükselen yengeç ya da yengeç burçlarının en önemli özelliklerinden biri de annelik içgüdüsünün fazla olmasıdır. Annelik içgüdüsü fazla olduğu için bir bayana en çok yakışan burçlardan biri yengeç burcudur. İçindeki koruma ve şefkat duygusu azımsanmayacak derecededir. Bir yengeç burcunun anaç yapısının anlaşılması için illaki çocuğunun olmasına gerek yoktur. O etrafındaki herhangi bir olayda bu yapısını ortaya çıkarıp belli edebilir.

 

 - Aşırı duygusal

 

            Bir yengeç burcu tek kelimeyle nasıl anlatılır? Diye sorulduğunda cevabımız 'duygusallık' olur. Duygusallığı zirvede yaşayan bu burç bazen o kadar hassas düşünür ki, onun yanında farklı burçlardaki insanlar kendini düşüncesizmiş gibi hissedebilir. Her an akmaya hazır gözyaşları vardır. En ufak bir duygusal anı hemen değerlendirir ve gözyaşlarını akıtırlar. Ağlamaları için sadece mutsuz veya duygusal bir olaya ihtiyaç yoktur, çok sevindiklerinde bile ağlayabilirler. Kısacası yengeç burçları tam bir sulu gözdür.

 

 - Aileye düşkün

 

            Yükselen yengeçler anne-babalarına, kardeşlerine, eşine, çocuklarına fazlasıyla düşkündür. Onların her iyi ve kötü gününde yanında olmak ister. Korumacı yapısının da etkisiyle onlara gelecek en ufak bir zararı kendi de göğüslesin ister. Onun için aile en önemli değerlerdendir.

 

 - Kıskançtır

 

            Bu kıskançlık yengeç burcunun kötü özelliklerinden değildir aslında. Seven insan kıskanır mantığına dayanan bir kıskançlık vardır. Yoksa insanların elde ettiği başarıları veya mutlulukları kıskanmaz. Sadece, bende de olsun onda da olsun, mantığı vardır. Eğer bir eşi veya sevgilisi varsa vay haline. Çok sevdiğinin en belirgin göstergesi kıskançlığı dibine kadar kullanır.

 

 - İyi niyetlidir

 

            Yengeç insanı etrafındaki insanlara pozitif enerji saçar. Arkadaşlarına bağlıdır ve onları eğer gerçekten çok seviyorsa yapamayacağı şey nerdeyse yoktur.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.