Yükselen Yay

Yükselen Yay Burcu

 

            Yükselen yay burcu ilk olarak özgürlük duygusuyla bütünleşmiş kimselerdir. Özgürlük duygusu onları dışa dönük olma yeni yerler görme, yeni yeni insanlar tanıma arzusuyla sıvamıştır. Zihinlerin de her zaman bir kuş gibi özgür olma hayalleri yatmaktadır. Dolayısıyla yükselen yay burcuna mensup bayanlarla evlilik hayalleri kurulmasına yönelik tedirginlikler göz ardı edilemeyen türdendir. Çünkü yay burcu bayanları asla kendileri üzerin de üstünlük kurulmasından hoşlanmamaktadırlar.

 

             Ülkemizde ise erkek çocukları küçüklüklerinden itibaren erkeklerin bayanlardan üstün olmaları gerektiği yanlış kanısın da eğitilmektedirler. Yay burcu bayanları ile uzun süreli ilişkilerin kurulmasın da erkeklerin onları biraz özgür bırakmaları konusun da kendilerini eğitimden geçirmeleri gerekmektedir. Aksi halde yay burcu bayanları arkalarına bakmadan ilişkilerinden kaçabildikleri kadar uzağa giderler. İyimser tavırları içtenlikle sergiledikleri tutumlardır. Ancak önemsenmediklerini hissettikleri durumlar da tabiri caizse son derece vurdumduymaz davranabilirler.

 

             Sosyalleşme güdüsü beslemektedirler. Kısa süreli bir an da bile birçok kişiyle iletişim kurup yeni arkadaşlar edinebilirler. Neşelidirler. Hayatları boyunca neşelerini korurlar. Onları üzen olaylardan bile kendilerine bir pay çıkarıp piştikçe mutluluklarını koruma da başarıya ulaşabilmektedirler. Aslın da bu durum biraz da her zaman hayatta kalmayı çabalamak, çalışmak ve hırsları doğrultusun da gerçekleştirilen bir yargı olarak görmelerinden kaynaklanmaktadır. Dürüst ve cesur olmaları onlara karşı güvenin oluşmasın da etkilidir. Ama bazen güvenilmez de olabilmektedirler.

 

            Aynı zaman da hızlı öfkelenebilen, bencil, otoriter, tutarsız, vefasız, acımasız, dikkatsiz, düşüncesiz olabilmektedirler. Bu gibi olumsuz durumlar genellikle kendilerinin önemsenmediği durumları fark etmeleriyle gelişme göstermektedir. Hayatın sunduğu tüm fırsatları değerlendirme eğilimi göstermektedirler. Karamsar olmalarına ihtimal yoktur. Çünkü her daim zafere ulaşacakları günün gelmesini beklemektedirler ve sonuç da yaptıkları işlerle başarı sağlarlar. Karalar bağlamış insanlarla bir arada olmaktan hoşnut olmazlar. Ya onlarla ilişkilerini sonlandırırlar ya da onları da kendileri gibi etkilerler.

 

            Olumsuz şartlar altın da her zaman onların ağızlarından her şeyin yoluna gireceğine dair sözleri duymak mümkündür. Öyle düşünür ve öyle yaşarlar. Genel olarak yükselen yay burcu bağımsızlık duygusu olan ve hayatta her olayı lehine çeviren kimselerin dahil olduğu bir burçtur.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.