Yükselen Terazi

Yükselen Terazi

 

            Astroloji kişilerin doğum tarihlerindeki yıldızların ve gezegenlerin konumlarına göre kişilerin üzerindeki etkisini araştıran bilim dalıdır. Birçok astrolog uzmanı kişilerin burçlarına göre yorumlar yapmaktadır. Astroloji uzmanları kişinin doğum tarihi ve saatine göre yorumlamaktadır. Çünkü astrolojide doğum tarihi ve saati önem arz eder. Astroloji yorumları kesinlikle kader cümlelerinden oluşmaz.

 

            Astrologlar gezegenlerin kişinin burcuna göre yaşantısındaki olumlu veya olumsuz unsurlardan, şanslı ya da şanssız olduğu konulardan bir takım görüşlerde bulunur. Günümüzde de fazlasıyla yaygınlaşan astroloji yorumcularını daha çok dikkatle dinleyen kitle kadınlardır. Erkekler pek bu sularda yüzmezken, kadınlar sıkı takipçisidir. Tam anlamıyla astroloji yorumcusuyla karşı karşıya gelinse neler öğrenilir neler.

 

            Kişilerin doğum tarihlerine yönelik burçları var iken birde yükselen burçları vardır. Doğduğunuz saate ve tarihe göre hesaplanır. Herkesin yükseleni farklı farklıdır. Yükseleni Terazi olan kişilerin bir takım kişisel özellikleri vardır. Peki, nedir bunlar biraz açalım. Eğer yükseleniniz Terazi ise burçlar arasında en sevimli ve en içten olan bir burca sahipsiniz. Bu kişiler herkesle uyumu yakalayabilir. Anlaşamadığı kişi sayısı çok azdır. Fazla duygusal ve çevredeki olumsuz unsurlardan çabuk etkilenirler.

 

            Her olaya iyi bakar, hep iyimser düşünür. Yapmacıklık hiç onlara göre değildir. Yükseleni Terazi olan kişilerin olumsuz tek tarafı bir duruma çok farklı değişik bir şekilde bakmalarıdır. Aşırı kararsızlık mevcuttur. Bu da negatif özellikleri arasında yer alır. Bu kişilerin eline ne verseniz yakışır tarzdadır. Oldukça yetenekli olup bir işi anında yapıp önünüze getirir cinstendirler. Yaratıcı kişilikleri ile farklı farklı teori elde edebilirler. Ahenk içerisinde olan her şey dikkatlerini çekebilir ve güzel, uyumlu olan her şeyi beğenirler. Resim, müzik, heykel dallarında yeteneklerini

 

            Ortaya koyarlar. Bir konu üzerine bağlı kalamamalarından dolayı yetenekli olmalarına rağmen giriştikleri çoğu işte başarısız olabilirler. Yükseleni Terazi olan kişiler sosyal yaşantılarına, kişisel zevklerine oldukça düşkündür. Bir yerde uyum ve ortaklık yükseleni Terazi olan kişilerde olmazsa olmazları arasında yer alır. Bir şekilde yetenekleri ile ya da başarılı performansları ile ilgiyi üzerlerine çeker ve üst sınıf insan kategorisine dahil ettirirler. Bu sayılan özellikler her yükseleni Terazi burcu olan kişilerde olmayabilir. Genel ve tahmini bir toplam özellikler grubudur.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.