Yükselen Oğlak

Yükselen Oğlak

 

            Oğlak burcu titizliği, işini özenle ve sabırla yapması ile bilinen düzgün bir burçtur. Aynı zamanda ay burçları arasında ayın soğuk etkisine en fazla maruz kalarak Venüs'ün sıcaklığından en az yararlanan burç olma özelliğini taşıyan oğlak burcunun yükseleni nasıl, hangi özelliklere sahiptir merak edenler için tüm ayrıntılar detaylı bir şekilde yükselen oğlak burcu kadını konulu yazımızda.

 

 Ciddiyetli bir kişiliğe sahipsiniz

 

            Fazla samimi ilişkilerden hoşlanmıyorsunuz. En yakınızdaki insanlarla bile aranıza bir mesafe koymak sizin ikili ilişkilerinizde oldukça tercih ettiğiniz bir yöntem. Bunu hem kendinizi korumak, hem de fazla samimiyetin ilişkiye zarar verme potansiyelinin farkında olduğunuz için gereksiz olduğunu düşündüğünüzden yapıyorsunuz ancak çoğu zaman çevrenizdekiler tarafından yanlış anlaşılıyor.

 

 İçe dönük bir yapınız var

 

            Aslında siz utangaç ya da çekingen değilsiniz. Ama sakin yapınız, olayları kendi kabuğunuza çekilerek gözlemleme özelliğiniz sizi daha sessiz, sakin ve fazla konuşmayan bir kişi haline getiriyor. Erken yaşlarda boy göstermeye başlayan bu özelliğiniz siz büyüdükçe fark edilip düzeltilmediği takdirde yetişkin birer kadın olduğunuzda içe kapanık bir birey haline gelmenize neden olabilir.

 

 Çalışkansınız

 

            Sahip olduğunuz her işi en düzgün ve doğru şekilde layıkıyla yapmak gibi bir huyunuz var. Bu sizde biraz takıntı olmuş. Evet, size verilen görevi en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz. Çalışma disiplininiz gerçekten takdire şayan ancak kendiniz en düzgün şekilde bir şeyleri yapmaya çalışırken başkalarının yaptığı işleri ise hiçbir zaman beğenmiyor ve sürekli kendi disiplininizle kıyaslayarak sorun çıkarıyorsunuz. Takım çalışmasına pek yatkın olduğunuz söylenemez.

 

 Güç ve statü sahibi olmak hayat amacınız

 

            Her işi bu kadar düzgün yaptıktan sonra elbette en iyi yerlere gelmeyi istemek. Hayatınızdaki amaçlarınız arasında kendi işinizin sahibi olmak, iyi bir konuma yükselmek ve çok para kazanmak yer alıyor. Bu hedeflere ulaşmak için yorulmadan, şikâyet etmeden istikrarlı bir şekilde çalışıp her şeyi göze alabilirsiniz. Başarı çok uzağınızda değil.

 

            Çok küçük yaşlarda bile olgunluğuyla, hanım hanım oluşuyla dikkatleri üzerine çeken oğlak kadını hedefe odaklı olarak yaşayan bir karaktere sahip. Hayalindeki noktaya ulaşmak için hiçbir zahmete katlanmaktan çekinmiyor. Siz hayatta gerçekten başarılı olmayı hak ediyorsunuz.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.