Yükselen Kova

Yükselen Kova

 

Yükselen Kova'nın Özellikleri

 

            Yükselen burcu kova olan kişiler marjinal ve özgün kişilerdir. Kendilerini diğerlerinden daha farklı, daha üstün olarak görürler ve özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Dışarıdan bakıldığından soğuk bir karakter olarak algılanmaları olasıdır. Aslında içleri sevgi dolu yardımsever kişilerdir. Dostluk ilişkilerine önem veren sadık dostlardır. Sevdiklerini ve dostlarını yarı yolda bırakmayan güvenilir kişilerdir. İçten pazarlıklı ve kötü niyetli, kişileri sezip onlardan olabildiğince uzak dururlar. Hislerine ve sezgilerine oldukça güvenerek hareket ederler.

 Yalnızlıktan hoşlanırlar ve çevrelerinde olacak kişilerin bilgili, zeki kişiler olmasını isterler.

 

            Yükselen kova burcuna sahip olan kişiler oldukça temiz kalbe sahiptirler. Hoşgörülü, bağışlayıcı ve vicdani değerleri yüksek son derece dürüst kişilerdir. Bu özellikleri sebebiyle çevrelerindeki kişiler tarafından yanlış anlaşılma durumları yaşarlar ancak onları gerçekten tanıyan kişiler ne kadar iyi niyetli olduklarının farkına varabilir. Yükselen kovalar iyi niyetlerinin yanlış anlaşılmaması için doğru kelimeleri seçmeye dikkat etmeliler. Dost görünen düşmanlarına dikkat etseler de iyi niyetlerini suistimal edebilecek, yanlış anlaşılmalarına sebep olacak kişilere karşı temkinli davranmalılar.

 

 Yükselen Kova Burcu Aşk Hayatı

 

            Yükselen kova kadınları aşk hayatında partnerine oldukça bağlıdır ve tutkulu bir aşıktır. Sevgi bağına ve istikrarlı ilişkiye oldukça önem verirler. Aşk bağları kuvvetli olan yükselen kovalar üzüntü ve hayal kırıklıkları yaşamamak için sevgi bağı kuracağı, aşk yaşayacağı kişileri çok dikkatli seçmelilerdir. Yükselen kova burcuna sahip olan kadınlar oldukça güzel vücut hatlarına, hoş bir burun yapısına ve çekici bir görüntüye sahip olurlar. Etraflarında güzel dış görünüşleri nedeniyle onlarla yakınlaşmak isteyen kişiler bulunabilir. Hayal kırıklığı yaşamamaları adına kendilerine yakınlık gösteren her kişiyle gönül bağı kurmamalılar.

 

 Yükselen Kova Burcu İş Hayatı

 

            Kova burcu yükselenine sahip kişiler, iş hayatında tembel kişilerden hiç hoşlanmazlar. Bu kişilerden uzak durmayı ve onlarla çalışmamayı tercih ederler. Oldukça çalışkan ve yetenekli kişiler olduklarından iş yaşantılarında aranılan kişi olma şansları yüksektir. Yükselebilmek için iş yaşantılarında fikirlerini ve yeteneklerini göstermekten çekinmemeleri gerekir. Maddi konulara çok fazla önem vermeseler de yaptıkları işi önemsemeleri ve yetenekleri karşısında iyi kazançlar elde etmeleri olası bir durumdur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.