Yükselen Boğa

Yükselen Boğa

 

            Boğa burcu kadını ihtiraslı, azimli, mutfakta becerikli ve en önemlisi kadınsı özelliklerini tamamı ile kullanan bir burçtur. Yükselen boğa burcuna sahip olan kişilerde boğa burcunun özelliklerini taşırlar. Sizler için boğa burcunun özelliklerini kısa başlıklar halinde topladık.

 

 1- Boğa burcu kadını genel özellikleri: Boğa burcu kadınının en belirgin özelliği güzel ve çekici olmasıdır. Onlar adeta sevgi için yaratılmışlardır. Yönetici gezegenleri Venüs olduğu için kendi güzelliklerinin farkındadırlar ve özgüvenleri yüksektir. Girdikleri her ortamda kendilerini fark ettirirler ve kendilerine özgü tarzlarıyla ortamın yıldızı olurlar. Boğa ve Yükselen burç Boğa kadınları kültürlü ve bilgilidirler. Espri anlayışları gelişmiştir ve sohbet ettikleri her ortamda insanlar onları dinlemeyi sever.

 

 Dış görünüş olarak biraz soğuk bir yapıya sahip olsalar da, bulundukları kişileri benimsedikten sonra onlardan daha sıcakkanlısını bulamazsınız. Sert mizaçlarının altında çok kırılgan bir kadın vardır. Ancak her ne olursa olsun dik ve güçlü duruşlarından asla taviz vermezler. Arkadaşlık ilişkileri onlar için çok önemlidir. Dostları için gerekirse her şeylerini feda etmeye hazırdırlar. Aile ve ev ortamını kendilerini en güvenli hissettikleri yerdir ve evde vakit geçirmeyi çok severler. Yemek yapmayı ve yemeyi çok sevdikleri için genellikle kilo problemleri yaşarlar. Ancak kendileri ile barışık halleri bir kaç kilo fazlaları ile bile onları dünyanın en çekici kadını yapar. Venüs tüm güzellik vasıflarını onlara vermiştir çünkü.

 

 2- Boğa burcu kadını aşk hayatı: Boğa burcu kadınları adeta aşk için yaratılmışlardır. Partnerlerine sadıktırlar ve onu mutlu etmek için gerekirse dünyayı yeniden keşfedebilirler. Romantizmi en doruklarda sadece Boğa kadını ile yaşarsınız. Evcimen ve aile hayatına düşkünlüğü ile partnerlerini her zaman rahat ettirmek isterler. İlişkileri genellikle mantık çerçevesinde başlar ve mantığına uymayan birini asla hayatına sokmaz. Genellikle zeki insanlardan hoşlanır ve onları en çok cezbeden şey zekâdır. Fırtınalı bir aşk yerine durgun ve istikrarlı ilişkileri tercih ederler.

 

 3- Boğa burcu kadını sağlık hayatı: Boğa burçlarının hassas olduğu bölgesi boğaz ve rahim bölgesidir. Genellikle bu bölgelerle ilgili hastalanırlar. Boğa burcu ve yükselen boğa burcu kişilerin düzenli olarak bu bölgelerle ilgili kontrollerini yaptırmaları sağlıklarını korumaları açısından önem taşır.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.