Yükselen Başak

Yükselen Başak

 

            Bildiğiniz gibi burçlar her ne kadar kişiliğimiz ve yaşantımız üzerinde bazı etkilere sahip olsa da ay burcumuz yalnızca doğduğum gün aralığına göre hesaplanırken ve daha yüzeysel sonuçlar verirken yükselen burcumuz doğduğumuz gün ve saate göre bulunuyor. Yani özellikleri daha bize özgü ve daha etkili. Eğer sizin de yükseleniniz başak ise yükselen başak hakkında her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

 

 Ayrıntıcısınız

 

            Sizin için bir işin sonucundan çok o sonuca giderken geçirdiği aşamalar hem de bütün detaylarıyla çok daha önemli. Öyle ki biri size başından geçen bir olayı anlattığında dahi olayın sonucunu merak etmek yerine her on saniyede bir durup karşı tarafın atladığınızı düşündüğünüz ayrıntıları soruyorsunuz. Bu özelliğiniz çoğu zaman gözünüzden hiçbir şey kaçmamasını sağlasa da sorularınızla insanları bunaltabilirsiniz.

 

 Oldukça çalışkansınız

 

            Detaycılığınız ve merakınız iş hayatında ya da herhangi bir alanda size verilmiş görevleri gerçekleştirirken oldukça işe yarıyor. Siz detayların önemli olduğu bir işte oldukça takdir edilen bir çalışan olup kısa sürede yükselebilirsiniz. Sizin tasarlayacağınız bir mimari proje, yazacağınız bir senaryo, editörlüğü yaptığınız bir edebi eser elbette ki bütün beğenileri toplayacaktır. Bu alanda kimse elinize su dökemez. Ama lütfen bu fazla ince düşünme alışkanlığınızı mutfak robotu kadar basit bir aleti çalıştırırken kullanıp enerjinizi heba etmeyin.

 

 Öğrenme açlığıyla yaşarsınız

 

            Siz tam bir kitap kurdusunuz. Size yeni bir şeyler öğretebilecek her şeye kalbiniz sonuna kadar açık. Hayatı daima yeni deneyimler kazanabileceğiniz bir oyun sahnesi olarak görüyor ve insanlara da bu mantıkla yaklaşıyorsunuz. Sürekli bir şeyler okumanız, araştırmanız, öğrenmeye çalışmanız bundan. Haliyle karşınızdakinde aynı şeyi göremediğinizde ya da sizin takıldığınız bir noktaya karşı tarafın hiç dikkat etmediğini fark ettiğinizde sinirlenebiliyor ve üzülebiliyorsunuz.

 

 Hatasız olmak hayat amacınız

 

            Takıldığınız her küçük nokta elbette kendinizi daha da mükemmelleştirmek için birer basamak. İşvereninizin sizden oldukça memnun olmalı çünkü hata yapmak, işleri geciktirmek, baştan savma iş yapmak hiç de size göre değil.

 

            Siz elinizi attığınız yeri güzelleştirmek için var edilmişsiniz. Hayatta her şeyi düzenli ve titiz bir şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. En basit ve sıradan işleri bile!

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.