Yükselen Balık

Yükselen Balık

 

             Yükselen burcu balık olanlar içsel bir karmaşanın içinde bulurlar kendilerini. Yükseleni baskın balık olanlar ise hem son derece hassas hem de bir o kadar kararsız olabilmektedirler. Tipik balık özelliği olan hassasiyet, aşırı duyarlılık ve kendilerine ait farklı bir dünya kurma özellikleri yükselen balık insanına da direk yansımakta, hayatının kontrolünü bu özellikler ele almaktadır.

 

             Yükselen balık insanının hayattaki en büyük amacı diğer canlılara faydalı olabilmektir. Adeta yardım etmeden yaşayamazlar. Doğaya da oldukça duyarlıdırlar ve pek çok çevreci eylemlerde yükselen balık insanına rastlamak mümkündür. Yükselen burcu balık olanlar meslek seçimlerinde de bunun etkilerini görmektedirler. Görsel sanatlara ve edebiyata oldukça yatkın olan bu kişiler bu özelliklerini bakış açılarının farkından da edinmektedirler.

 

             Yükselen balık insanı hayatlarında meydana gelen hızlı değişimlere de uyum sağlama konusunda oldukça başarılıdırlar. İşlerini değiştirebilirler ya da kolayca şehir değiştirebilirler ve bu değişikliği çok kolay bir şekilde benimseyip hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Yükselen balıklar her zaman daha iyi bir dünya beklentisi içindedirler. Hayallerindeki yaşam koşullarını gerçekleştirmek adına var güçleriyle çalışmaları da bilinen bir gerçektir.

 

             Yükselen balık kişisinin en zorlandığı özellikleri arasında özgüven eksikliği gelmektedir. Mükemmel seviyede başarılı olduğu konularda bile kendini göstermekten kaçındığı için çoğu yeteneği kullanılmadan yok olur. Bu yükselen balığın hayatını olumsuz yönde etkileyen en temel durumlardandır. Yükselen balık dikkat çekmekten hiç hoşlanmaz, bu sebeple genellikle tek başına vakit geçirmeyi daha çok tercih ederler. Bu tavır kendini kötülüklerden korumak için takındığı bir zırh olarak da değerlendirilebilmektedir.

 

            Hassasiyetleri başlarına genelde çok dert açar. Her sorunu çözmeye çalışmak ve bu konuda her zaman başarılı olamamak haliyle yükselen balığı hırpalamakta, zaman zaman depresyona kadar sürüklemektedir. Hayalle gerçeği birbirinden ayırmak için çevresinden fazlaca telkinler alsa da genellikle kendi hayal dünyalarında yaşamayı tercih ederler. Kararsız halleri de yükselen balık insanını zorlamaktadır.

 

             Bir yükselen balık kişisiyle birlikteyseniz kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü bir yükselen balık asla tek kişilik düşünmez. Alacağı tüm kararlar, tüm idealleri ve hayattan tüm beklentileri iki kişiliktir. Bencillikten ve egodan hiç iz taşımazlar. Duygusallık ve romantizm söz konusu olunca da tüm burçlar arasında başı çekmektedir.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.