Yükselen Aslan

Yükselen Aslan

 

             Çok güçlü artistik özelliklere sahipseniz eğer yükselen aslan olduğunuz kesindir. En dikkat çekici özelliğiniz size kendinize olan güveninizin aşırı derecede yüksek olmasıdır. Öyle bir tavan yapar ki bu özgüven bütün insanların kendisine hayran hatta aşık olduğunu düşünürler. Bir insanla göz göze geldiklerinde tek düşünceleri çok güzelim yönündedir. O insan eleştirmek için bakıyor olsa bile…

 

 Yükselen aslan burcu olanların taşıdığı özellikleri şöyle sıralayabiliriz.

 

 -MERKEZ KİŞİ OLMAK: Herkesin kendisini takdir etmesini, pohpohlamasını ister. Merkezde olmalıdır ve herkes onun etrafında olmalıdır. Eğer bu şekilde davranılmazsa o ortamdan uzaklaşırlar. Onlar için beğenilmek bir ihtiyaçtır. Beğenilmezlerse neşeleri kaçar, bütün ilgiyi üzerlerine çekmek için uğraşırlar.

 

 -GÜÇLÜ YETENEKLER: Hiçbir konuda kendilerine rakip tanımazlar, güçlü yetenekleri olduklarını bilirler ve hayatlarının her alanında kullanırlar. Sürekli olarak zirvede olmak için güçlü artistik yeteneklerini kullanırlar. Kendi amaçlarına ulaşabilmek her şeyden önemlidir.

 

 -YARATICI OLMAK: İlgi duydukları her işte başarı sağlarlar. Taklit etmeyi sevmezler, bütün davranışları kendilerine hastır. Başladıkları işi asla bitirmeden bırakmazlar. Planlı hareket ederler.

 

 -ATILGAN OLMAK: Güzel özelliklerin birçoğunu barındıran yükselen aslan, cıvıl cıvıl bir kişiliğe sahiptir. Güzel görünen her şeyi çok sever. Her konuda girişken ve atılgandır.

 

 -ÖVÜNGEN İMAJI: Daima üstün olmak ister ve övünmeyi çok sever. Buda on un mert ve cesur olmasını sağlar.

 

 -GURURLUDUR: Aşırı gururu yüzünden duygularını açmayı sevmez. Gizli duygularını içine atar. Sadece çok sevdiği, bağlandığı insana kendi içini açıp, her şeyini anlatabilir. Lüks bir hayat sürerek, çevresindeki insanların güvenilir olmasını isterler.

 

 -HAYATA YAKLAŞIMI: Hayatın yaşamaya değer olduğuna inanırlar. Aklına koyduğunu yapar. Kin, haset ve kuşku hayatlarında asla yer almaz. Öfkeleri saman alevi gibidir. Bir anda parlayıp bir anda sönerler. Dostluklar onlar için çok önemlidir. Sevdiği insana sonuna kadar bağlanırlar. Fedakârlık konusunda türlü türlü özveride bulunurlar. Ama kırılırlarsa eğer asla affetmezler, karşı tarafın yaklaşmasını beklerler.

 

 -GÜÇ VE KUMANDA: Düzen ve cesaret çok önemlidir. Her şekilde kontrolün kendilerinde olmasını isterler. İyi bir yönetici ve organizatör olabilirler. Başkalarının uzun saatler alarak yaptığı işi 5 dakikada yapabilecek çalışkanlığa sahiptirler. Güler yüzleri ile ihtiyaç duydukları ilgiyi kolayca kazanırlar.

 

 -ENERJİK: Yükseleni aslan olan insanlar bitmez tükenmez enerjiye sahiptir. Yüksek enerjileri sayesinde etrafındaki insanları da eğlendirirler. Eğlenceli şeyler yapmayı çok severler. Bol bol organizasyonlara katılırlar. Cömerttirler, yardım etmeyi çok severler. Hayatı dolu dolu yaşamak için ellerinden geleni yaparlar. Kumar ve talih oyunlarına karşı ilgisi vardır. Diğer insanların yüksek enerjinize uyması zor olabilir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.