Yükselen Akrep

Yükselen Akrep Burcu

 

             Yükselen akrep aşırı derecede inatçı burnunun dikine giden, dediğini yaptırmayı başaran dayanaklı yapıya sahiptir.

 

 Yükselen Akrep burcunun hedeflerin de ilerleme yolları nasıldır?

 

             Yükselen akrep burcunu hedeflerinde ilerleme yolları çoğunlukla ya hiç ya heptir. Böylece hayatta renkleri sadece siyah ya da beyaz görürler. Asla kadere boyun eğmezler ve “Ne yapalı m kaderim buymuş “ gibi söz etmezler. Hayata genellikle hep farklı açıdan bakarak ve kimsenin fark etmediği noktaları fark ederler.

 

             Yükselen akrep bir işe başladığında onu bitirmeden asla bırakmazlar. Ayrıca başaramam diyeceği hiçbir işte yoktur hayatları boyunca Ayrıca etrafındaki sevdikleri insanları daha çok düşünür ve onu kızdırmadığınız sürece sadık ve vefalı bir dosttur. Ancak yükselen akrep kızdığı durumlarda kesinlikle ondan dostluk beklemeyin. Çünkü gerçek bir akrep gibi zehirli bir düşmana anında dönüşür. ,

 

 Yükselen Akrep Karakter özellikleri nelerdir?

 

             Yükselen akrep burcunun en belirgin karakter özellikleri aşırı derece de inatçı olmasıdır. Bir konu üzerinde durulduğunda illaki benim dediğim olacak felsefesinde ilerler. Her zaman dediğini zorla olsa yaptıran, haklı olsa haksız da olsa düşüncelerini kabul ettiren bir karaktere sahiptirler. İntikam duyusu çok kuvvetlidir. Ve kızdığı kişilere aşırı derecede kin güder ve intikam duygusu ile içi dolar. Harika dostluklarının yanı sıra kızdırılması durumunda amansız bir düşmana dönüşür. Her şeyde kusur bulmayı çok sever ve kendisini de hep zirvede görmek ister. Kini aynı fil kinine benzer. Kızdığı insanlara fil kini güder ve yapılan hataları ve kusurları asla unutmazlar.

 

 Yükselen Akrep Nasıl bir yapıya sahiptirler?

 

            Genellikle orta uzun boy ve iri kemikli bir yapıya sahiptirler. İnsanlara etkileyici bir bakışları vardır. Ayrıca uzunca bir yüz yapısına, kaslı ve kuvvetli bir bacaklara sahiptirler. Orta uzunlukta kalın boyuna ve baş kısmına yapışık bir de kulak yapısına sahiptirler. Ayrıca cinselliğe olan düşkünlükleri ile de bilinmektedirler. Bu nedenle cinsel çekiciliklerinin yüksek olduğunu düşünürler. Sevgilerini yoğun yaşarlar ve kıskanç yapıya sahiptirler. İyi zamanda veya kötü zamanda hep bulundukları noktanın hakkını veriler ve bulundukları noktaya uyum sağlarlar.

 Ayrıca gizemli, güçlü, baskın ve sahiplenici bir yapıya sahiptirler. Kimseye asla boyun eğmezler. Ciddi yapıya sahip olmasının yanı sıra gülmeleri durumunda ise etrafa ayrı bir ışık saçarlar.

 

 

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.