Yengeç Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Yengeç Burcu - Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Yengeç ve Yengeç, işte birbirini anlayacak aynı tipte, aynı karekterde iki insan. Üstelik ilk bakışta aşk bu olsa gerek dedirten şekilde birbirlerine çekildiklerini hissederler. Bu ikilinin beraberlikleri gerçek bir Mecnun leylanın aşkı gibi olabilir. Bu ikilinin romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Ayrıca yengeçler, en fedakar burçlar arasındadır. İkisinin de bu ilişkide fedakarlık yapacaklarından şüphemiz yok. Bu sayede oldukça seviyeli ve güzel bir ilişkileri olacak. Bir yengeci yengeçten çok iyi anlayabilecek bir başka kişi varsa, o da diğer yengeçtir. Her ikisi de aynı burca mensup su grubunun insanları olduklarından, her ikisi de duygusal ve romantiktir.

İkiniz konuşmadan bile birbirinizin duygularını anlayabilirsiniz. Şefkatli bir bakış yada nazik bir davranışla anlaşabilirsiniz. Bu ilişkide duygusallık tavan yapacak. Yengeç burcu ve yengeç burcu birlikteliği için kesinlikle romantik bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. İki yengeç bir araya gelince ortaya romantik bir aşk ilişkisi olacaktır. Her iki taraf da duygusal, romantik kişiler oldukları için bu ikiliyi sürekli el ele, diz dize görebilirsiniz. Öyle ki bazen 3-4 gün evden çıkmayıp, baş başa film izlediklerini, birlikte yemek yaptıklarını, oturup sohbet ettiklerini görebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde ikisi de bundan büyük keyif alacaklar.

İki yengeç bir araya geldiğinde, orada iyi bir evlilik olacağını da söyleyebiliriz. Bu evlilik tam anlamıyla mutlu bir sonuca gider. Her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Onların sadakati kolay kolay bozulmaz ve ikili ilişkilerde kolay kolay aldatmazlar. Bu durumda bu ilişki bir birlerine duydukları sadakatdan dolayı bitmeyecektir. Bu ilişkinin uzun süreli bir ilişki olması kuvvetle muhtemel. Ama yeniliklere açık olmalarını ve monotonluktan uzaklaşmalarını tavsiye ediyoruz. Zaman zaman birbirlerine anlatacak şeyleri kalmadığında, birbirleri ile tartışabilirler. Bu durumda da birbirlerini kırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü her iki taraf da kırılgan olduğu için, onarması da çok kolay olmayabilir.

İnatçı ve karamsar günlerde birbirlerine anlayış göstermeli ve tartışmalardan kaçınmalıdırlar. Dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise geçmişe olan bağlarınız olacaktır. Yengeçler bugünkü durumdan şikayetçidirler, geçmişe özlem duyarlar ve hatıraları ile yaşarlar. Yengeç kadını önceki evliliğinden bir çocuğu varsa onunla ilgilenmekten eşi olan Yengeci ve çocuklarını ihmal edebilir. Bu da hassas bay Yengeci incitebilir. Sonuçta çocukları seven bir anne ve baba olarak örnek teşkil ederler. Her anlamda uzun ömürlü ve masallara layık bir evlilik olacaktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.