Yengeç Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği


Yengeç Burcu - Oğlak Burcu

Yengeç burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Burçlar aleminde her nedense zıt burçlar birbirleri için fiziksel anlamda çok çekicidirler bunlar arasında Oğlak ve Yengeç birbirleri için fiziksel anlamda çok çekicidirler. Yengeç ve oğlak burçları ne kadar duygusal burçlar olsalar da, oğlak burcu için duygusallığını göstermek bir hayli zordur. Ancak Oğlağın soğuk ve ne kadar ketum olduğunu ve heyecansız yaklaşımları, Yengeç de istenilmediği duygusunun doğmasına neden olabilir.

Bu son derece ilginç ve uzun vadede önemli sonuçlar getirebilecek bir ikilidir. Zira karşıt burçlar birbirlerini son derece çekici bulurlar ve pek çok ortak özellikleri de vardır. Ancak Yengeçler açısından Oğlak duygularını gizleyen, daha sert olabilen bir burçtur ve belki de esas tehlike bu noktada yatmaktadır. Her iki burç da güven aradığı için bu beraberlikte muhafazakarlık, geçmişe bağlılık ve aile kurma isteği önemli birleştirici bir öge olarak çalışacaktır. Oğlağın fazla hırslı olması ve muhtemelen bu hırsını dış dünyada araması nedeniyle bu ilişkide Yengeç çoğu zaman yalnız bırakılmış hissedebilir.

Eğer Oğlak yeteri kadar hassasiyet gösterir ve pintilik etmezse bu ilişki çok daha uyumlu hale gelebilir. Bu beraberlikte Yengeç burcuna çok iş düşmektedir. Yengecin duygusal olgunluğu sayesinde pek çok problem ortadan kaldırılabilir. Bu ilişki arkadaşlıktan çok iş ya da evlilik alanlarında daha rahat akacaktır. Zira her iki burcun da geleneksel olana ilgileri vardır. Aile kurmak, tutumlu davranmak sayesinde elle tutulur sonuçlar elde edebilirler. Ayrıca seks yaşamındaki güvenlik unsuru da bu çiftin birbiriyle kalmasındaki en önemli etkenlerden birisidir. Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakın kaçırmayın.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.