Yengeç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği


Yengeç Burcu - Kova Burcu

Yengeç burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %20 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Kova burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Yengeç burcu sizler su grubuna mensup insanlarısınız, Kova burcu hava grubuna mensup insanlarıdır, bu ikili bir arada çok iyi anlaşamazlar. Hayatını gün ve gün planlayan ve yarından, yaşamdan hep endişe duyan Yengeç burcu ile, yaşamında aniden değişikleri çok seven, kendini dert ve sıkıntıya sokmak istemeyen Kovanın orta noktayı bulması oldukça güçtür. Kova burcu insanı hayatı araştırmacı bilgili bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı zekice sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç burcu ise kalbinin ve yüreğinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir. Su elementi olan Yengeç burcunun iç güdüleri hava elementi Kova’ya göre çok daha fazla gelişmiştir.

Bu beraberlik için çok çaba sarf etmek gerekir. Her iki burç da farklı hayatların insanıdır. Yengeçler bağlılığa önem veren, oldukça muhafazakar ve duygusal alanda derinliği olan kişilerdir. Kovalar ise şu anda değil, gelecekte yaşayan, özgürlüklerini fazlasıyla önemseyen, çoğu zaman sert ve uzak durabilen insanlardır. Yengeçler açısından Kovalar anlaşılmaz tiplerdir. Kova en son teknolojilerle ilgilenmek, sosyal alanda öne çıkmak ve hayatı dış dünyada daha fazla yaşamak isteyen kişilerdir. Halbuki Yengeçler aile hayatını, geleneksel akşam yemeklerini çok daha fazla tercih ederler. Bu yüzden bu beraberlikte tarafların birbirlerine inanılmaz derece hoş görülü olmaları gerekir ki, bu da çoğu zaman kolay olmaz. Bu beraberlikte Kovanın Yengeç’i kendine güven veren bir yer gibi görme eğilimi olabilir. yengeç altta kaldığı sürece problem olmaz Yengeç’in endişeleri sınırı aşarsa, Kova geri dönmemek üzere ayrılabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.