Yengeç Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği

 Yengeç burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Yengeç ve balık burçları ikisi de su grubuna mensup insanlarısınız balık burcu ve yengeç burcu ikilisi, birlikte çok güzel maçaralar dolu romantizmi doruklarında yaşayacaksınız. Yenge ve balık burcu her ikisi de oldukça duygusal ve hisli insanlar olduklarından, zaman zaman ilişkide gereksiz duygusallıklar ve alınganlık olabilir. Ancak balık, yengece göre daha alıngan olduğundan, yengeç burcu konuşurken söylediği kelimeler konusunda dikkatli olmalıdır. Her ikisi de suda yaşarlar ve doğal olarak bu kolay işleyen bir beraberlik olmaya adaydır.

Ancak Yengeç öncü bir burç olduğu için, bu beraberlikte daha fazla yön verici ve toparlayıcı olabilir. Balıklar da Yengeçler gibi fazlasıyla hassas ve gözyaşı dökmeye eğilimli burçlardır. Bu beraberlikte derin bir anlayış ve birbirlerinin kötü günlerinde yardımcı olabilme kapasitesi vardır. Bir aradayken hoş vakit geçirebilir ve birbirinizin dünyalarını genişlete bilirsiniz. Özellikle Balıklar Yengeçlere daha geniş bir dünya görüşü ve hayata daha esnek ve gamsız bakabilecekleri pozitif bir atmosfer sunabilir. Balıklar ise korunmaktan hoşlandıkları için Yengeçler ona iyi bir annelik yapabilir, onları besleyebilirler. Bu beraberlik arkadaşlık ve evlilik boyutunda daha iyidir. İş ortamında her iki taraf da güvenlik aradığı için ve Balıkların bu güveni sağlayabilmesi güç olacağından dengeye ulaşabilmeleri açısından bir üçüncü kişiye daha ihtiyaçları olacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.