Yay Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Yay Burcu - Yengeç Burcu Yay Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %20 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yay Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Ateş elementinden olan Yayın da su elementinden olan Yengeç gibi zengin bir hayal dünyasına sahip olması, birbirlerinden kolayca etkilenmelerine nedendir. Fakat aslında, karşılıklı ihtiyaçlarını anlamakta ve cevap vermekte oldukça yetersiz kalacak ve sizler için bu oldukça zor bir ilişki olacaktır baştan söyleyelim. Öncelikle zorluklara bakalım. Temelde çok farklısınız. Yengeç, evine oldukça düşkün ve oldukça duygusaldır. Yay ise duygusallığını kolay kolay ön plana çıkarmaz. Yay burcu için uzun soluklu ilişkiler biraz zordur. Birisi ile uzun bir birliktelik yaşaması için, gerçekten aşık olması ve karşısındaki kişiye bağlanması gerekir. Eğer yengeç bunu başarabilirse ve yay için bazı fedakarlıklar yapabilirse, onunla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Tabi bu ilişkide sadece yengeç burcunun değil, yayların da fedakarlık yapması gerekiyor. Her akşam dışarı çıkmak yerine biraz da sevgilisine vakit ayırırsa, yengeci kendine aşık etmeyi başaracaktır. Yengeç burcu kadını yay burcu erkeği ilişkisi, yengeç burcu erkeği yay burcu kadınına göre daha başarılı olabilir!

Burçlar dünyasının en sakin insanlarıdır yengeçler. Bu da onların zaman zaman karşılarındaki insan hakkında karmaşık duygulara kapılmalarına neden olabilir. Tabi o zaman onu tanıma istekleri daha da kuvvetlenir. Merakının her daim peşinden giden yengeç burcu için yay burcu yeni bir deneyim olacaktır. Yengeç burcu kırılmaktan çok korkar ve narin bir yapısı vardır. Kırıldığında ise içine kapanabilir ve bir daha açılması zor olabilir. Bu durumda da yay burcunun dikkatli olması gerekiyor. Onu kırması bazen çok kolay olabilir. Her daim onu sevdiğinizi hissettirin. Bu onun kendisini güvende hissetmesini sağlayacak.

Yengeç burçları duygularını çok derin yaşarlar. Sakin ve dengeli yapıları sayesinde de kısa sürede bir yay burcu için vazgeçilmez biri haline gelebilir. Çünkü bulundukları duruma çok çabuk uyum sağlayan yengeç burcu, yay burcu için iyi bir partner olabilir. Aslına bakarsanız yengeç burcunun asla birlikte olmaması gereken bir burç yoktur. Çünkü onlar genellikle herkese uyum sağlar ve dikkat çekerler. Bu noktada özgürlüğüne düşkün yay burcu da gerçek aşkı yengeç burcu ile bulabilir. Aile kavramına çok değer veren yengeç burcu için evlilik de önemlidir. Yay burcu kısa süreli bir birliktelik için yengeç burcunu denememelidir çünkü yengeçler uzun ilişkilerin insanıdır.

Yatakta ise size hiç tatmadığınız duyguları yaşatacaktır. Onunla olan ilişkinizi asla hafife almayın, bu onun için sıradan bir olay değildir. Durgun suların çok derin olduğunu unutmayın. Yengeç burcunu el üstünde tutun, karşılığında size olan aşkı büyüleyici olacaktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.