Yay Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği


Yay Burcu - Başak Burcu

Yay Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yay Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yayı bir araya getirmek pek kolay olmayacaktır. Birbirlerine kazandıra bilecekleri çok şeyler vardır ama bu hiç de kolay değildir. Her ikisi de ayrı dünyaların insanlarıdır. Başak toprak elementinden ve kılı kırk yaran, sürekli eleştiri getiren, mükemmelik peşinde bir yapıya sahiptir. Halbuki Yay detaylarla uğraşmak yerine olaya tepeden bakmayı ve sezgilerine ya da o anda aldığı ilhama göre karar vermeyi seven birisidir. Yaylar Başakları fazla pimpirikli ve cesaretsiz bulabilirler.

Tüm bu noktalarda Yay ve Başak kolayca kişilik çatışmalarına yuvarlana bilirler. Aslında Yay Başakın detaylarından çok şey öğrenecektir. Başak Yaya iş hayatında iyi bir örnek olabilir. Böylece Yay kendi eksiklerini anlayabilecektir. Arkadaşlık boyutunda ortak amaçlar ya da hobiler doğrultusunda bu hareketli bir birliktelik olabilir ancak uzun vadeli olması zordur.

Yay ve başak bu ikili iyi arkadaş olabilirler ama ilişki her ikisi için de mutsuzlukla sonuçlanır. Ancak sabretmeyi ve özverili olmayı becere bilirlerse uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler. Başak da kendi hedeflerine ulaşmak için aslında gizli bir bağımsızlık ihtiyacına sahiptir. Yay zaten bağlanmaktan korkan bir yapıdadır. Dolayısıyla her iki taraf da ilişkinin kalıcı olması için çok büyük bir çaba harcamak eğiliminde olmadığından, kısa süreli bir ilişki olabilir.

Yay ise güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Ele avuca sığmayan bir karakter çizer. Özellikle ikili ilişkilerde bağlanmaktan çok korkar. Bu onun doğasında vardır. Gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Cinsel uyumları çok mükemmel olmamakla birlikte her iki tarafın da anlayışlı yaklaşımıyla seks hayatları sıradanlıktan kurtulabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.