Yay Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği


Yay Burcu - Balık Burcu

Yay Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yay Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Yay ve Balık burçları, Zodyakta zorlayıcı bir etkileşim içinde bulunan Değişken nitelikteki bu ikili, günlük hayatta nispeten uyumlu olabilirler ve ikinizde değişik karekter burçları olduğunuz için esnek yapılarınızla aranızdaki problemleri halledebilirsiniz. Balık ve Yay çiftinin ilk karşılaşmalarında itibaren karşı konulamaz bir çekim hissetseler bile, ikilisinin tam anlamıyla birbirini anlaması, tatmin etmesi ve uzun vadeli bir ilişki oluşturabilmesi çok güçtür. Ancak özgürlüğüne fazlasıyla düşkün bir burç olan yayların, duygusal bir burç olan balıklarla olan aşk ilişkisi çok da kolay olmayacaktır. Bu ikilinin karakterleri kimi zaman birbiri ile çatıştığında, zaman zaman birbirlerini anlamakta zorlanabilirler. Aralarındaki en büyük fark, balık burcunun fazlasıyla duygusal ve hassas olmasıdır. Yay burçları lafını esirgemeden konuşur ve bu, zaman zaman karşı taraf için kırıcı olabilir. Alıngan bir burç olan balık ise yayın bu açık sözlülüğünden yara alabilir.

Yay burcu, balığın o hassas ve duygusallığına ayak uydurabilirse, bu ikili için mutlu bir beraberlik onları bekliyor olabilir. Yay burcu kadar dışa dönük olmayan balık burcu, partneri ile birlikte sosyalleşe bilirse, onun gözünde değeri de artacaktır. Yay burcu kişilerinin öz güvenleri fazlası ile gelişmiştir. Bu da bir toplulukta yeteri kadar dikkat çekmelerini sağlayacaktır. O, sizin kadar açık değildir ve negatif yorumlar yapmamaya özen gösterir. Söyleyeceklerini yumuşatır, pozitif hale getirir. Bu sizin için uzun bir iştir. Size daha düşünceli olmanız gerektiğini söyleyecektir. Macera tutkunu yapıları ile hayatın tadını çıkarmaktan hoşlanan yay burcu insanları, kimsenin hakkında kolay kolay kötü düşünmezler. İyimser yapıları ile duygusal yönü ile dikkat çeken balık burcunun da dikkatini çekecektir.

Bu ikili, birlikte çok da başarılı bir çift gibi görünmeseler de, ilişkinin ilerleyen zamanlarında birlikte çok da iyi geçine bilirler. Bu durumda da ya ve balık burcu birlikteliği umut vaat ediyor demektir. Balık burcu zekanıza hayrandır, bu da ilişkinizin olumlu bir yönüdür. Yay burcu genellikle iyimser ve güler yüzlü olduğu için, bu tavırları ile balık burcunu tavlaması çok da zor olmayacaktır. Ayrıca onun bu güveni ve iyimserliği, gözlerine ve bakışlarına yansımıştır. Yay burçları, yaşamla alay etmeyi sever. Aşkı zaman zaman küçümsedikleri için, balık burcunun alınganlığı tutabilir. Bu noktada balık burcunun gönlünü almak yine yay burcuna düşüyor. Bu ikilinin ilişkisi mükemmel olmayabilir ama yine de aralarındaki aşk sayesinde mutlu bir beraberlikleri de olacaktır. Ayrıca yay burcunun gerçek dostluğu sayesinde balık ve yay arasında iyi bir arkadaşlık da kurulacaktır. Güçlü sosyal bağları sayesinde, birlikte sosyalleşmek her ikisinin de hoşuna gidebilir. Balık burcu ile yatakta başka bir dünyayı keşfedeceksiniz. O her seferinde böyle olmasını ister ve çoğu zamanda bu gerçekleşir.

Balık insanı için seks aşkın en kutsal ifade şeklidir. Bu onun için önemlidir ve hiç bir zaman hafife almaz. Siz de aynı şekilde önem vermelisiniz. Sizin yaklaşımınız daha az dramatik ve daha az derin olmasına rağmen zekanızla uyum sağlayabilirsiniz.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünür?
OkCiddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.