Terazi Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği


Terazi Burcu - Oğlak Burcu

Terazi Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Terazi Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Bu çiftin ilişkisi uzun sürelide olabilir, kısa sürelide olabilir denecek bir uyumdur. Terazi ve oğlak arasındaki kaçınılmaz fiziksel çekim bu ikilinin bir araya gelmesinin en büyük nedenidir. Burçlar dünyasının en hırslı ve ayakları yere sağlam basan burcu oğlaktır. Onun hırsı, iş hayatında da tam bir iş kolik olmasına neden olur. Birçok burç onu anlayamazken, terazi onu anlayabilir. Bu noktada da oğlak, kendisini anlayan biri ile mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. İşte terazi, oğlağın bu hırsı ve mücadeleci ruhuna hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. Terazi, sosyal bir burçtur ve arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Oğlak da sosyal bir burç olsa da, onun için öncelik iş iş iştir! İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Partnerine uyum sağlamak için dışarıda onunla vakit geçirmeye alışan bir oğlak, terazi ile olur diyoruz.

Ancak işlerden kafasını kaldırıp onu göremezse, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi, oradan uzaklaşabilir. Oğlak burcu, aşkın sadece mantık süzgecinden geçebileceğine inanır. Bu da onun ister istemez ön yargıları olmasına neden olur. İlk görüşte bir insan hakkında bir şey düşünüyorsa, o düşünceleri değiştirmesi bir hayli zaman alır. Terazi burcundan ilk görüşte etkilendiyse, o zaman o hislerinin üzerine gidecektir. Çünkü oğlak burcu hislerinin çok güçlü olduğuna inanır. Birine karşı bir şey hissettiyse, bu ilişki onun için gerçek bir aşk olabilir. Ayrıca oğlaklar idealleri için yaşar. Yani terazi burcu ile anlaşması çok zor olmayacaktır. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve telaşlıdır. Siz öyle değilsinizdir ve sizin etkinizle sevgiliniz daha rahat olabilir.

Ciddi tavırları ile dikkat çeken oğlak burcu, zaman zaman oldukça ketum olabilir. Ama oğlak burcuna mensup kişilerin aslında yumuşacık bir kalpleri olduğu da unutulmamalıdır. Bu ilişkinin başında, terazi burcu onun soğuk tavırlarından korkup kaçarsa, bu ilişki başlamadan bitebilir. Ama davranışları ile oğlak burcuna onu sevdiğini hissettirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Bu ilişkide baskın karakter oğlak olacak gibi görünüyor, ama yine de terazinin gücü ve kendinden emin oluşu, oğlağı her daim bir adım geride durma hissine kapılacaktır. Oğlak ve Terazi gündelik hayat çekişmelere rağmen, cinsel hayatta ideal partnerlerdir. Aşka düşkün Terazi ile bedensel hazları iyi tanıyan Oğlak, yoğun ve doyurucu bir cinsel yaşama sahip olurlar. Ancak kimi zaman Oğlağın ihmalkar davranışları, bu rutinin aksamasına ve Terazinin kendini yalnız hissetmesine neden olabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.