Terazi Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği


Terazi Burcu - İkizler Burcu

Terazi Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Terazi Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Birbiri ile en uyumlu Terazi ve İkizler burçlarıdır, bu çiftin sevgi, aşk, hayatlarının çekici olma ihtimali çok yüksektir ve birlikteliği her anlamda ilginç ve ilgi çekici olacaktır. İkizler burcunun en bilinen özelliği dışa dönüklüğü ve özgürlükçü ruhudur, bu nedenle ona ayak uydurabilecek burçların sayısı da bir hayli azdır. İkizlerin anlaştığı en özel burçlardan biri ise terazi burcudur. Bu beraberlik için çok hoş bir birliktelik yaşayabilirler. Her iki burcun da kalbini aklı yönettiğinden, birbirleri ile iletişim kurma konusunda fazla sıkıntı yaşamazlar. İkizler burcu monotonluktan ve tek düzelikten hoşlanmaz. Terazi bu konuda ona destek olmayı başaracaktır, çünkü o da monotonluğa karşıdır. Her ikisi de sosyal burçlardır, bu nedenle yalnız kaldıklarında konuşacakları çok şeyleri olacaktır. Aralarındaki tek sorun, terazinin evlilik insanı olması ve ikizlerin bekar ve özgür ruhlu olmasıdır.

İkizler burcu sizin en derin ihtiyaçlarınızı anlayan dost hava burcudur, bu son derece şık ve hafif bir birlikteliktir. İki hava elementi birbirlerine hemen ısınabilir ve samimi olabilirler. Terazi burcu ve ikizler burcu ilişkisi, birbirlerinden etkilenip bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında, ilk başlarında birbirlerini buldukları için çok sevineceklerdir. Bu ikili, farklı yönleri ile birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu çifti her yerde, her ortamda el ele görebilirsiniz. Özellikle cicim aylarında tam bir aşk kuşu olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu tempo, zamanla yerini daha monoton bir ilişkiye bırakabilir. Zira terazi burcu, hareketli ve sosyal da olsa, ikizler burcunun temposuna ayak uydurmakta zorlanabilir.

Bu ilişkinin devam edip etmeyeceği de burada belli olacaktır. Terazi bunca tempoya rağmen bir denge oturtabilirse, ikizler burcunun biricik sevgilisi olarak yoluna devam edebilir. Zaten ikinizin de kalbini aklı yönetmektedir. Kimse size Terazi ve İkizlerin birbiri için yaratılmadığını söylemesin. Terazi ve ikizler burcu birlikteliğinde şunu söyleyebiliriz ki, bu ikilinin ilişkilerinin bitme sebebi üçüncü bir kişi olmayacaktır. Çünkü her ikisi de birbirine değer verir ve bir o kadar da saygı duyar. Bu durumda da ilişkileri büyük sorunlar olmadıkça kolay kolay bitmez. Aralarındaki aşkı sürekli ayakta tutmak için ikisinin de birbirine ayak uydurması gerekiyor.

Cinsel yaşamda, bu ikili karşılıklı ihtiyaçlara içgüdüsel olarak nasıl cevap vereceğini bilir. Terazinin sıcaklığı ve romantikliği, İkizlerin esprili yaklaşımları ve aklıyla bütünleşince, hem tensel hem de düşünsel anlamda tatmin edici bir seks yaşamı ortaya çıkar.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.