Terazi Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği


Terazi Burcu - Boğa Burcu

Terazi Burcu burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Terazi Burcu burcu kadını ve Boğa burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Boğa ve Terazi her ikisi de aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olacaktır. Orta noktayı buldukları takdirde, birbirleri için çok tatminkar olurlar. Her zaman mutlu olmayı ve her anlamda uyumlu olmayı başarırlar. Bu nedenle birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları kuvvetle muhtemeldir. Birlikteliklerinin güzel ve heyecan verici olacağını söylemek gerekir, eğer boğa onu elde tutmayı başarabilirse, birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik onları bekliyor. Hem sevgililik zamanları, hem de evlilik zamanları oldukça güzel geçer. Mutlu olma ihtimalleri çok yüksektir. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatik ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal etkinliklere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz.

Boğa burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, ortada iyi bir uyum ve güçlü bir çekim olacaktır. Terazi burcu inatçı ve başına buyruk olması, boğa burcunun da zaman zaman sabit fikirli olması bu ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Terazi burcu genellikle gezenti ve eğlenceyi seven bir burçtur. Bu durumda da boğa burcu bu durumdan rahatsız olabilir. Bu ilişkide iki taraftan birisinin alttan alması gerekiyor. Aşk çocukları olan ve Venüs ün etkisindeki Boğa ve Terazi, karşılıklı olarak, birbirlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına her şeyi yapabilirler.

Tabi bu ilişkiyi iyi tutmak için ikisinin de fedakarlık yapması gerekir. Bu ilişkide iki burç da Venüs tarafından yönetilir. Terazi de boğa da sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu ikilinin paylaşacakları şey ise ikisinin de bakımlı ve güzellik düşkünü olması. Terazi burcu, en romantik burçlardan biridir. Boğa da aşk için yaşar. Bu ikili yakın arkadaşları ile vakit geçirmekten de hoşlanır. Birlikte sosyalleşmek ise ikisine de iyi gelecektir. Boğa burcu, hayatı boyunca onu tamamlayacak bir ruh eşi arayacaktır. Terazi ile bir araya geldiğinde, bu gerçek aşkı bulduğu için çabalaması gerekecek.

Yatakta ise Boğa burcu, her anın zevkini çıkararak ağırdan almayı sever. Bu sizin çok hoşunuza gidecektir. Güzel sesli Boğa sizi hem sakinleştirir, hem tahrik eder. Onun sesi sizi her zaman heyecanlandırır. Sizin yumuşak okşamalarınız da onun hoşuna gider. Boğa burcu çok seksi ve şehvetlidir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.