Terazi Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği


Terazi Burcu - Akrep Burcu

Terazi Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Terazi Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Zodyakta Akrep ve Terazi birbirini takip eden bu ikili aslında her türlü gerginliğe rağmen, olumlu bir ilişki yaşaya bilirler. Bu çiftin bağlantılarında en önemli nokta derin bir sevgi olacaktır. Arada gerçekten aşk varsa, birliktelik uzun süre devam edebilir ve aradıkları maceralı ve tutkulu bir aşka sahip olabilirler. Aşk tutkusu ve ihtirası ile herkesi baştan çıkarabilecek bir güce sahip olan akrep, aile ve evlilik kurumuna olan saygısı ile bilinen terazi ile birlikte harika bir çift olabilir. Akrep, seksi bakışları ve baştan çıkarıcı hareketleri ile tüm burçları olduğu gibi teraziyi de etkisi altına olabilir. Akrep, oldukça kıskanç bir burçtur. Dolayısı ile özgürlüğüne düşkün burçlar akrep ile bir arada olamayabilir.

Ancak terazi, birlikteliklere fazlasıyla önem verir. Akrep, terazinin sosyalliğine karışmaz, terazi de akrebin kıskançlıklarının üstesinden gelebilirse, biz bu ilişki için olur diyoruz! Terazi ve akrep burç uyumunda önemli olan diğer bir nokta da, akrep burçlarının insanlara karşı olan güvensizliği. Eğer terazi bu güveni sağlayabilirse, akrep ile harika bir yola adım atabilir. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu ve şehvet yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar. Kıskançlıkların tavan yapacağı terazi burcu ve akrep burcu birlikteliği, akrep burcunun kıskançlık krizleri ile hazin sonla bitebilir. Zira terazi burcu oldukça iyimserdir ve çevresindeki herkese sevgi gösterir. İşin içine karşı cins de girince, seven akrep burcu kıskançlıktan delirip, ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Bu noktada terazi burcunun, akrep burcu ile birlikteyken bu tip davranışlarında dikkatli olması gerekiyor.

Terazi konuşkandır, Akrep ise ketum.Terazi burcu, sevmeye ve sevilmeye çok önem verir. Öyle ki sevilmek için herkese sevgi gösterilerinde bulunur. Onun bu durumu akrep burcunun çok hoşuna gitmeyecektir. Çünkü akrep burcu sevgilisini kimseyle paylaşmak istemez. Burada akrep burcuna iş düşüyor. Terazi burcunun ihtiyaç duyduğu sevgiyi gösterirse, terazi da başka kimseye sevgi gösterileri yapmak zorunda kalmayacaktır. Hem terazi burcunun hem de akrep burcunun tersi pistir diyebiliriz. Bu durumda da bu ikilinin kavgası oldukça ateşli olabilir. Ancak terazi burcuna mensup kişilerin doğasında sürekli konuşma isteği vardır. Bu durumda da gün boyu sevgilisini arayıp durabilir. Akrep ise fazla sevgiden korkup kaçabilir. Bu ilişkinin biraz dengeye ihtiyacı olacak. Her ikisi de bu dengeyi oturtabilirse, bu ilişkinin %60 şansı var. Akrep insanı morali bozuk olduğu zaman içine kapanır. Siz politik olup onu nazikçe açmaya çalışın.

Terazi ve Akrep cinsel yaşamlarında birlikteliği oldukça doyurucudur. Gerek Terazi, gerekse, Akrep, seks konusunda yeterince duyarlılığa sahiptir. Ancak Akrebin tutkuları, Terazinin diğer insanlara karşı duyduğu merak zaman zaman problemlerin yaşanmasın neden olabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.