Sevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları

Erkeği Geri Kazanma Yolları

 

            Bir erkeği geri kazanmak istiyorsanız kesinlikle size olan bu tavsiyelerimizi okumanızda fayda var. Hayatta hiç kimse kaybetmeyi istemez ve sizde kaybetmemelisiniz. Doğru hamlelerle ilişkinizi ayakta tutmanız gerekmektedir.

 

 Sakin konuşmalısınız

 

            Her zaman, sinirleriniz ne kadar gerilmiş olursa olsun sesinizin tonunu düzgün ayarlamalı ve kesinlikle yüksek tonla ya da bağırarak konuşmamalısınız. Unutmayın ki her zaman bağırmak, sizi haklı konuma sokmaktan çok haksız duruma düşürmektedir. Bağırırken insan ister istemez ağzından çıkacakları kontrol edemediği için kırıcı ve hoş olmayan cümleler kurabilir. Haklı çıkacaksınız diye sevgilinizin kalbini kırmaya değer mi? Probleminiz varsa alçak bir tonla ve sakin bir şekilde konuşmanız gerekmektedir. Erkekler sakin olan kadınlarda huzur bulmaktadır.

 

 Dinlemelisiniz

 

            Yapılan araştırmalara göre, çoğu kavga ya da ayrılma yanlış anlaşılma yüzünden çıkmaktadır. Bu nedenle ilk önce karşınızdaki insanı dinlemenizde fayda vardır. Durum aslında sizin anlamadığınız gibi olabilir ve farklı anladığınız bir konu üzerinden kavga ediyor olabilirsiniz. Özellikle anlattıklarını iyi dinlemeli ve anlamalısınız ki atağa geçmeniz bir o kadar güçlü olabilsin.

 

 Konuyu değiştirmemelisiniz

 

            Tartışmış olduğunuz konuyu değiştirerek farklı bir yere çekmemeniz gerekmektedir. Aynı konu üzerinde konuşarak onu sakin bir şekilde dinlemelisiniz. Konuyu değiştirirseniz, eski konuları açtığınız için yine haksız duruma düşmüş olacaksınız.

 

 Yanıldığınızı söylemelisiniz

 

            Erkeklerin en çok beklediği cümlelerden biri de yanıldığınızı kabul etmeniz olacaktır. Son dönemlerde çıkan kavga ya da tartışmalarda genellikle ''ben haklıyım'' mücadelesi olduğu için insanlar birbirlerine çok kırıcı davranmaktadır. Bu nedenle ona yanıldığınızı ve bu durumdan dolayı çok üzgün olduğunuzu belli etmelisiniz.

 

 Duygusallık çok önemli

 

            Duygusal olmanız oldukça önemlidir. Erkekler duygusallığa gerçekten dayanamıyorlar. Ona ne kadar üzüldüğünüzü ve kırıldığınızı hem belli etmelisiniz hem de anlatmalısınız. Böylece erkek arkadaşınız bu duruma dayanamayacak ve tekrardan konuşmaya başlayacaksınız.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.