Romantik Burçlar Hangileri

Romantik burçlar

 

             Kadınlar erkeklere oranla hangi burçtan olursa olsun romantiktir. Romantizm kadınların yaradılışında vardır. Ancak bazı burçlar vardır ki kadınların romantizm anlayışını doruklara çıkarmakta, başka bir ruha sahip olmalarını sağlamaktadır.

 

             Astrolojiye ilgi duyan ve takip eden pek çok kişi bilir. Romantik burçlar dendiğinde akla balıklar gelir. Balık burcu uslanmaz romantiktir. Hem kadını hem de erkekleri bu özelliğe sahiptir, hassasiyetleri, olayları algılama şekilleri ve düş gücü balık burcunu romantizm sıralamasında ilk sıraya oturtur. Bir balık burcuyla birlikteyseniz sürekli bir sürprize de hazırlıklısınız demektir.

 

             Koç burcunun da romantizm konusunda hakkı yenmemelidir. Özellikle koç kadınının tutkulu hali ve fantastik dünyası beraberinde yoğun bir romantizmi de getirmektedir. Koç erkekleri de inat ve sabit fikirleriyle bilinseler de romantizm konusunda onlar da hatırı sayılacak düzeydedir. Bunun yanı sıra koç kadını romantizmle beslenen burç kategorisindedir. Diğer burçlardan koçu ayıran en temel özellik, romantizmin bittiği bir ilişkiye asla devam etmeyeceği gerçeğidir. Diğer burçlardaki sabır ve düzelebilir umudu koçta yoktur.

 

             İkizler burcu da her zaman olmamakla birlikte karşısındaki kişiye, partneriyle olan uyumuna göre oldukça romantik olabilmektedir. Zaman zaman sert mizaçlı, zaman zaman da uslanmaz romantik olan ikizlerin bu duygu durum değişikliği de burçlarının tipik özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bir ikizler ile birlikteyseniz hem şaşırtıcı sürprizlere hazırlıklı olmalı, hem de bazı asabi tavırlara aynı oranda hazırlıklı olmalısınız.

 

             Yengeç burcu romantizm konusunda ilk 3 te olamasa da istediğinde oldukça romantik olabilir. Aşık olduğu zaman gözü başka kimseyi görmeyen yengeç, aşık olana kadar da karşısındakine kök söktürür. Tüm hayatını bir tek insanla geçirebilecek olan yengeçler romantizmi de böyle yaşarlar. Onlar için ya hep ya hiç felsefesi geçerlidir.

 

             Kova burcu da hem gerçeklerden kaçmayan hem de romantizm de gerekli diyenlerden. Kimi zaman romantizmin doruklarında olan kovalar bir anda işle ilgili bir konuya takılabilir, tüm romantizmi yerle bir edebilir. Bir kovayla birlikteyseniz bu tarz durumlara da hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

 

             Romantizm sıralamasında son sıra başak burcunundur. Başaklar gizli romantiktir. Hayatlarında her şey belli bir düzen içinde olsun isterler, bu nedenle romantizmi de belli kalıplarda yaşarlar. İçlerinden gelen zaman zaman daha farklı davranmak olsa da prensiplerinden ödün vermeyen başaklar yine de romantik burçlar arasında sayılabilmektedir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.