Oğlak Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Oğlak Burcu - Yengeç Burcu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Oğlak Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Oğlak ve yengeç zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Oğlak Burcu ve Yengeç Burcu arkadaşlık ilişkilerinde çok iyi birer dost olabilirler. İkisi de sırdaş, sadık ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Aşk ilişkisinde ise yengeç romantik ve duygusaldır. Oğlak için de romantik ve duygusal demek yanlış olmaz, ancak oğlağın içinde gizli bir çılgın vardır. Bu da ilişkide romantizmin yanı sıra, eğlence ve çılgınlığı da arayacaktır. Bu da zaman zaman yengeç ile olan duygusal ilişkisinden kaçmasına neden olabilir. Bu ilişkiyi heyecanlandırmak oğlağa düşüyor. Çünkü Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur ve yengeç, oldukça sadık bir burçtur. Sevdiğine her daim ayak uydurmak ister.

Bu ikili, ilişkiyi raya oturta bilirlerse, oğlak ve yengeç burcu birlikteliği için iyi şeyler söyleyebiliriz. Yengeç burcu çok sadık ve güvenilirdir. Oğlak ise güvenmek ister. Bunu da çoğu burçta bulamaz, ama yengeç daha ilişkinin başında kendini açtığı ve güvenini gösterdiği için, oğlağın yengeç burcuna güvenmesi uzun sürmez. Bu da oğlak burcunun da kısa sürede yengece güvenmesi anlamına gelir. Bu durumda yengecin beklentilerini karşılayan da yine oğlak olacaktır. Çünkü oğlak yeterli güveni görebilirse, karşındakini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bu durumda yengeç burcu bu ilişkiye büyük emek harcayacaktır.

Oğlak burcu ve yengeç burcu uyumu için siyah ya da beyaz diyebiliriz. Başlangıçta birbirlerine ısınamazlarsa, ilerleyen dönemlerde de muhtemelen ısınamazlar. Oğlak burcu birini gördüğünde ya sever ya da sevmez. Sevmediyse de sonradan sevmesi biraz zordur. Ama muhtemelen tutkusu ve duyguları ile hareket eden yengeç burcuna daha ilk görüşte kanı ısınacaktır. Yengeç burcu zaman zaman fazla alıngan olabilir, işte oğlak burcunun tahammül edemeyeceği şey de onun bu alınganlıkları. Çünkü oğlak burcu her daim gerçekçi olmak ister ve karşısındakinin duygularını es geçebilir. Yengeç, bu durumda yalnız kaldığını ve önemsenmediğini düşünebilir ama karşısındaki kişiye alışmalıdır. Oğlak burcu evliliğe ve aşka sıcak bakan burçlardan. Yengeç burcu eğer bir oğlak ile birlikte olmak istiyorsa, ona her daim ayak uydurmalıdır.

Oğlak Toprak olması nedeniyle cinselliğe düşkündür. Bedenini iyi kullanarak, karşısındaki insanı etkilemeyi iyi becerir. Kararlı bir yapısı olduğu için, Yengeci de kendine uydurmak adına, Onun ihtiyaçlarına cevap vermeyi gayet iyi becerir. Ayrıca seks yaşamındaki güvenlik unsuru da bu çiftin birbiriyle kalmasındaki en önemli etkenlerden birisidir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.