Oğlak Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği


Oğlak Burcu - İkizler Burcu

Oğlak Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %30 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Oğlak Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Toprak elementi Oğlak burcu, Hava elementi İkizler her iki taraf açısından da rahat bir beraberlik olmayacaktır. Oğlak İkizlerin zeki, meraklı ve çok yönlü doğasından hoşlanır ancak bir yandan da onu fazla yüzeysel, maymun iştahlı olarak görecektir. Her iki burç da birbirlerine kolay uyum sağlayamazlar. Toprak ve Hava elementlerinin yan yana gelmesi hiç kolay olmaz. İkizler cephesinden bakıldığında ise, Oğlak fazla katı, depresif olabilen ve aşırı ciddi bir karakterdir. Halbuki İkizler hafiflikten, muziplikten hoşlanır.

İkizler insanı kimseyi sahiplenmez, zaten çok meşguldür. Kendisini sürekli oyalayacak bir şeyler bulduğundan sizin ofiste geç saatlere kadar çalışmanızdan şikayetçi olmayacaktır. Ayrıca sosyalleşmek ikizler için çok önemlidir. Oğlak ise kafa dinlemeyi ve sakinliği sever. Yalnız başına bir film izlemek, oğlak için bir hediyedir. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri vardır. Kişiliğinizi her yönü ile çözmeye çalışması sizi endişelendirir. Sizi tamamı ile çözdükten sonra bıkıp gitmesinden korkarsınız ve bunda haklı olabilirsiniz.

Sürekli kendinizi geliştirmeli ve değiştirmelisiniz, buna değebilir. İkizler burcu da sizi sürekli yeniliklerle tanıştıracaktır. Yenilik ve değişikliklere ihtiyatla yaklaşan Oğlak için, farklılık ve değişiklik arayışı içindeki İkizleri anlamak oldukça güçtür. Her iki taraf da çok keskin bir zekaya sahip olmasına rağmen, Oğlağın yeniliğin getirdiği risklere karşı tahammülsüzlüğü, ilişkideki en büyük problemlerden biridir. Ayrıca Oğlağın kalıcılık ve sadakat arzusu, İkizlerin bunalmasına ve kendini kapana kısılmış hissetmesine neden olur.

Yatakta İkizler burcu yaratıcı, yeniliklere açık, esprili, çok yönlü ve az bulunan partnerdir. Kendisinin yapamayacağı şeyleri sizden beklemez. Fakat yatakta çok kabiliyetli olduğundan siz de yeni şeyler düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Değişikliğe ihtiyacı vardır, terk edilmek istemiyorsanız yaratıcı olun. Mesela onu evin farklı odalarında baştan çıkarın, aşk notları yollayın, onu yeni sürprizlerle şaşırtın.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.