Oğlak Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği


Oğlak Burcu - Başak Burcu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Oğlak Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Burçlar arasında kusursuz bir çift varsa onlar, Oğlak ve Başaktır, ve astroloji dünyasında kusursuz bir çift olarak gösterilmektedir. Tam bir iş kolik olan oğlak burcu, genellikle birçok burç ile olan ilişkisinde bu yönü nedeniyle sıklıkla eleştirilebilir. Başak ise en az oğlak kadar çalışkan olduğundan, bu ikili birbirini anlayacaktır. Sadece aşk ilişkisi değil, iş ilişkisi içinde de bu ikilinin çok uyumlu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oğlak burcunun dışarıdan soğuk ve itici görüntüsü, bazılarını kaçırabilir. Ancak oğlak, karşısındaki kişiye güvendiğinde, dünyanın en seksi ve en güler yüzlü insanı olabilir.

Başak burcu ise oğlak burcunun o yönünü keşfetmek için çalışmaktan hiç sıkılmayacaktır. Her ikisi de ilişkide güven ve sadakate büyük önem verdiğinden, oğlak burcu insanları genellikle isteklerine kavuşmak için idealleri adına yaşarlar. Birlikte olduğu kişileri sürekli mükemmel görmek ister ve bu nedenle bazen partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdire bilirler. Fazlasıyla çalışkandır bir oğlak, kendini tam anlamıyla hırsına ve yükselme arzusuna adayabilir. Bu durumda da birçok burç ile anlaşması zaman zaman zorlaşabilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu da en az onun kadar hırslı ve çalışkan olduğu için bu ikilinin birbirini anlaması ve anlayış göstermesi hiç de zor olmayacaktır.

Oğlak burcu karşısındaki kişiden saygı bekler, başak ise onun beklediği bu saygıyı ona gösterecektir. Ayrıca her iki taraf da oldukça sadıktır. Bu da ilişkilerinin güven temeli üzerinde olacağı anlamına geliyor. Ki güven her ikisinin de ilişkilerde en önem verdiği şeylerden biridir. Oğlak burcu ketum ve ciddidir. Ancak aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu da unutmamak gerekir. Onun bu yumuşacık kalbini yalnız sevdiği ve güvendiği kişiler görebilir. Başak burcu onun güvenini kazanmakta zorlanmayacaktır. Birlikte örnek bir çift olabilirler. Her ikisi de giyimlerine ve dış görünüşlerine fazlasıyla özen gösterirler. Bu durumda da birlikte katılacakları davetler ve organizasyonlarda her zaman dikkat çekecekler. İki toprak elementi olarak hedefleriniz, amaçlarınız, bitirmeniz gereken işler ve sizi ikna eden sebepler vardır.

Her ikisi de çok çalışkan olan Başak-Oğlak ikilisi, Toprak elementinden oldukları için, zaman buldukça cinsel hayatlarına renk katmak isterler. Bedenlerini duyarlılıkla kullanabildikleri için, karşılıklı olarak doyuruculuk sağlamak bu ikili için oldukça kolaydır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.