Oğlak Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği


Oğlak Burcu - Aslan Burcu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %30 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Oğlak Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Siz toprak elementisiniz, Aslan ise ateş. Toprak çoğu zaman ateşi söndürür. Yine de bu çifti yakından incelerseniz kişiliklerinin benzer olduğunu görürsünüz. Yazın en sıcak günlerinde dünyaya gelen aslan insanının karşısında, kışın en soğuk günlerinde dünyaya gelen oğlak burcu durmaktadır. Ayrıca aslan burcu, liderliği ile bilinir. Onun için balık ve yengeç gibi sessiz ve sakin burçlar daha doğru bir seçim olacaktır. Oğlak ise lafını kimseden esirgemez ve hiç de sakin değildir. Aslan burcu daha abartılı ve dışa dönüktür. Oğlak burcu ise içe dönüktür. Farklı sebeplerden dolayı sosyal olmayı seversiniz. Her ikisinin de biraz fedakarlık yapması ve birbirlerine saygılı olmaları durumunda işler tersine dönebilir ve bu ikili mutlu bir beraberliğe doğru adım atabilir.

Oğlak burcu ve aslan burcunun anlaşması için birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir. Her ikisi de baskın karakterlidir ve çabuk parlarlar. Bu da ilişkinin başında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aralarında gerçek bir elektriklenme varsa, bunlar görmezden gelinmelidir. Çünkü her ikisi de kendini tanır ve aslında çabuk parlayan ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını bilirler. Oğlak burcu hayatı boyunca gerçek aşkı arayabilir ve bundan da yorulmaz. Onun hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri de aşktır. Aşkı bulacağı kişi ise aslan burcu olabilir. Tutkulu ve romantik olan aslan burcu, oğlak burcu ile mutluluğu yakalayabilir.

Aslan burcu lükse ve lüks yaşamaya oldukça düşkündür. Onun bu tavırları birçok burç tarafından anlamsız görünebilir. Ancak en az onun kadar kendine özen gösteren ve lüks yaşamayı seven oğlak burcu için bu tavırlar çok çekici ve seksi görünebilir. Kimileri oğlak burcunun cimri olduğunu düşünseler de, aslında oğlak burcu kendi görüntüsü ve tarzı için harcadığı paraya pek de acımaz ve dolabındaki ayakkabılarına bir servet harcadığını görebilirsiniz. Aslan ve oğlak burcu gerçek aşkı birbirlerinde bulmuş olabilirler, aman dikkat birbirinizi fazla kırmayın.

Toprak elementinden olan Oğlak ile aşk oyunlarının kralı Aslan, cinsel yaşamda bir birilerine cevap verebilme kapasitesine sahiptirler. Aralarındaki cinsel çekim oldukça yüksek olmasına rağmen, dominant rolü kimin üstleneceği konusundaki fikir ayrılıkları, inatlaşarak, seksten uzaklaşmalarına neden olabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.