Kova Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği


Kova Burcu - Koç Burcu

Kova Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Kova Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Kova insanı duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Bir o kadarda Burçlar arasında en yanıltıcı olan çift her zaman Kova ve Koç burçları olmuştur. Kova ve Koç arasında yoğun ve hareketli bir ilişki yaşanabilir. Genelde bazı ilişkiler bittikten sonra oysa ki çok yakışan, uyumlu bir çiftti neden ayrıldılar acaba? Şeklinde bir tepki etrafta yayılır. İşte, bu tepki genelde Kova ve Koç ilişkilerinde görülür. İlk bakışta bu iki burç uygun bir ikili gibi gözükebilir. Zira Koç enerji doludur ve sürekli yeni düşünceler üretmektedir. Kova da Koçun bu dinamik, her zaman genç tutumundan etkilenir. Koçun hızı ve cesareti, Kovanın radikal ve akılcı özellikleri ile uyum içinde görünür.

Ancak uzun vadede Kova Koçun bencil ve fazla çocuksu tarafını görmeye başlayacaktır. Kova sabit bir burçtur ve düşüncelerde dayanıklılık ve ilke olmakla ilişkilidir. Ancak Koçun kurallarla pek alakası yoktur ve yok bahasına değişikliklere de gide bilir. Bu yüzden Koç ve Kova entelektüel düzeyde arkadaşça bir ilişki içinde olsalar da, olaylara yaklaşımlarında farklılıklar gösterecektir. Çünkü Sürekli bir değişim halindedir. Koç da bir o kadar hareketli, zeki ve girişkendir, genelde benzer görünen ama özünde çok farklı hedefleri, özellikleri ve amaçları olan burçlardır. Örneğin Koç burcunun sürekli enerji dolu olması, yeniliklere açık, üretken bir yapıda olması Kovaların Koçlardan etkilenmesine neden olur.

Bir süre Kova burcu, Koç burcunun bu dinamik ve enerjik yanından beslenir, daha aktif bir yaşama sahip olur. Lakin zaman ilerledikçe bu sürekli enerjik yapı, dinamik yapı Kovalar için yorucu bir hal almaya başlar. İşte, bu andan sonra ise arada uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Bu nedenle bu iki burç arasındaki ilişkilerde şans genelde yarı yarıyadır. Eğer gerçekten başlanılan uyumlu ilişki bir tarafın dikkati ile devam ederse sorun yaşanmaz. Fakat sevilerek çıkılan yolda, bir süre sonra burçlardan biri bıkkınlık yaşar ve bu durumu hemen benimser ise, işte o andan sonra problemler oluşmaya başlar. Kovanın karşı tarafı anlayabilmesi için özel bir çaba sarf etmesi gerekebilir. Kovanın bir anı bir anını tutmayabilir. Koç, Kova ile aynı yönde hareket etmeyi başarabilirse mutlu olur.

Kova karşısındaki insana değer veren bir doğaya sahiptir. Dolayısıyla kova, koç ikilisinin cinsellikte birbirinden öğrenecekleri pek çok şey vardır. Ancak her iki taraf da rahat olduğu için bu küçük anlaşmazlıklar kayda değer problemler olarak ortaya çıkmaz.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.