İkizler Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği


ikizler burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 veya %100 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, ikizler burcu kadını ve Kova burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Normalde bu iki burcun uyum analizi %60 tır. Çünkü birbirlerine benzer ama bir o kadar da farklı karakterlere sahiplerdir. Ama bu ilişki bir anda %100 alacak bir ilişki de olabilir. Karakterleri ile bu ilişkiyi düzene sokabilirlerse, uzun ömürlü bir ilişki olabilir. Bu iki burcun önemli noktası ne istediklerini bilmektir. ikizler ve kova burçları birbirlerine o kadar iyi anlaşabilir ki ama bir anda da uçurumlar oluşabilir. Bu yüzden bu iki burcun istek ve amaçları doğrultusunda ilerleyecektir bu ilişki.

ikizler burcu pek ilişkilerin insanı değildir. Burçlar dünyasında çift karakterli olarak tanıdığımız ikizler burcu, Sosyalleşmek, arkadaşları ile vakit geçirmek onun için çok önemlidir. Bu nedenle yengeç ve balık gibi duygusal ve sakin burçlarla anlaşması biraz zordur. Ancak onun gibi sosyal bir burç olan kova da en az onun kadar hareketli ve zordur.

Kova burcuda pek ilişkilerin insanı değildir. O, özgürlüğüne çok düşkündür. Genellikle kendi ayakları üzerinde durmayı başara bildiklerinden, evlenmeleri bir hayli uzun sürebilir. Ancak ikizler burcu da en az onun kadar evlilik burcu değildir. Onun bu tavrı ise hovarda oluşundandır. Burçlar dünyasının en şıpsevdi burcu olan ikizler burcunun aşık olması için, karşısındaki insanda onu çeken büyük bir şey olmalıdır.

Kova burcu, tavırları ile onu kendine aşık etmeyi başarabilirse, ikili için iyi bir ilişki başlangıcı olabilir. Bu ilişkinin uzun ömürlü olup olmaması ise tamamen bu ikilinin elinde. Birbirlerinden sıkılmamak için, ilişkiyi zora koşmamaları gerekiyor. Her ikisi de istedikleri zaman arkadaşları ve sevdikleri ile vakit geçirebilmeli. Bu da ilişkilerini daha harika bir hale getirebilir. Çünkü her ikisi de kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.