İkizler Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği


ikizler burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, ikizler burcu kadını ve Terazi burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Her zamanki gibi ikizler gezmeden ve sosyalleşmekten bıkmaz ve çok aktif dir. Başak burcu oturgan çalışmaktan zevk alan burçlardandır. Hatta başak burcu hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu, burçlar dünyasının oğlakla beraber en çalışkan iki burcundan biridir. Bir Başak erkeğiyle mutlu olabilmeniz pek mümkün değildir. Çok katıdır, ayakları yere basar, fantezileri ve pratik zekası yoktur, kolay kolay uyum sağlayamaz. Sakin, soğuk ve hükmedicidir. Umursamaz olduğu söylenemez, çünkü her şey ona göre düzgün ve açık olmalıdır.

Başağın daha çok evde vakit geçirmek istemesi, ikizler burcunu rahatsız edebilir. Bu durumda, iyi bir plan yapmaları gerekir. Zaman zaman sosyalleşip, zaman zaman evde vakit geçirmek ikisinin de hoşuna gidebilir ya da gitmeyebilir. Bu ilişki, ya olacak ya da olmayacaktır. Uzun ömürlü bir ilişki olması için, arada kuvvetli bir bağ olması ve her ikisinin de bu ilişki için fedakarlık yapması gerekiyor. Aksi halde ikizler daha ilişkinin başında kaçabilir. Başak burcunun sıkıcı olduğunu düşebilir. Bu ilişkide başak burcuna da iş düşüyor.

Başakların açıklık ve dürüstlük gibi iyi yönleri de vardır. Eşine karşı her zaman saygılı ve kibar olacaktır, sadık ve dikkatli bir aşıktır. Ama hayatınızı avucu içine alma alışkanlığı olma saydı, sizin için daha iyi olurdu. Bağımsızlığınızı ve kariyerinizi korumak istediğinizi söylediğinizde, aşırı tepki göstermeyecektir. En büyük endişesi ret edilmektir. Ancak başak, çalışkan olduğu kadar sadıktır da. Onun bu sadakati, ikizlerin ona güvenmesini de kaçınılmaz kılacaktır. Birbirlerini neyin önünde tuttukları oldukça önemlidir. Hayattaki öncelikleri arasında birbirilerine tutabilirlerse, o zaman bu ilişki için de umut var demektir.

Sizi anlamak için çok uğraşacak, ama başaramayacaktır, analitik fikirleri size göre negatiftir. Düzen, disiplin ve açıklık her konuda hayatının temelidir. Ev işlerinde kendine düşen payı severek yapacaktır, ama yine de peşinizde koşuşturup etrafı toplamayı sevmez. Sizi seçtiyse, ilgi bekler ve korunmak ister. Balık, onu tatmin etmediği için, bu konuda pek başarılı olamayacaktır. Eğer Başak erkeğini böyle kabul edebilirseniz, evliliğiniz mutlu olacaktır.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.