Hangi Burca Aşıksınız ?

Hangi Burca Aşıksınız ?

    Burçların hayatımızdaki önemi yadsınamaz. Kişilik özelliklerimizi bile şekillendiren burçlar kaderimizi hatta âşık olacağımız kişiyi bile belirler çoğu zaman. Burçlara göre aşk durumu nasıl ve siz hangi burca aşık olacaksınız bilmek ister misiniz?
 
 KOÇ:  Koçlar laylaylom flört ilişkilerini sevmezler. Vakit geçirmek için birini hayatlarına dâhil etmek onlara göre değildir. Ciddiyet gördükleri ilişkiye başlarlar ve ciddiyetleri sonuna kadar sürer. Karşı tarafın ilgisizliğine tahammülleri yoktur. Böyle bir durumla karşılaştıklarında ilişkiyi noktalarlar. Koçlar bu yaz Boğalara âşık olacak.
 
 BOĞA: Değişiklikten hoşlanmayan sadakat kokan bir burçtur. Boğa’nın hayatında asla ihanete yer yoktur Bitmişse bir şeyler önce partnerinden yolunu ayırır. Sadakat abidesi oluşundan olsa gerek ki Yeni bir ilişkiye de eski ilişkiniz izleri silinmeden başlamaz. Koçlara karşılık vermeleri yüksek olasılıktır. Ama Yengeçlere de göz kırpıyorlar.
 
 İKİZLER: Sıra dışılıktan hoşlanan yegâne burçtur. Aklında olmayan bir an da yapacağınız sürpriz bir tatil rezervasyonu bir konser bileti gibi etkinliklerle büyüleyebileceğiniz ama alanına kendi içine ve hayatına partnerini çok dâhil etmeyen bir burçtur. Kova ve İkizler hiç bu kadar yakın olmamışlardı.
 
 YENGEÇ: Burçların en hassas ve duygusal olanıdır. Oldukça evcimendir. Evliliği en çok ve çabuk benimseyen bir burçtur. Boğa ve Aslan’a çok yakın…
 
 ASLAN: Görselliğe fazla düşkün olan aslan partneri ile göz kamaştırmak ve bütün dikkatleri üzerinde hissetmek ister. Bir Aslan’la aşk yaşamaksa niyetiniz sıra dışı olmalı kılık – kıyafet ve bakımınızla farklılık ortaya kaymanız gerekmektedir. Yengeç ve ikizler ile aşk görünüyor.
 
 BAŞAK: Entelektüel olan tek burçtur. Aşırı mantıklı aşırı disiplinli etkilemesi zor ama vazgeçişi kolaydır. Bir başak ile sürekli birlikte olmak istiyorsanız kendinizi sürekli kültürel anlamda yenilemelisiniz. Şansını Akrep’ten yana kullanacak.
 
 TERAZİ: İlgiyi sever ama ilgisi ve bağlılığı sadece size değildir. Ailesine bağlılığı üst seviyede bir burçtur. Ayrıca da sürekli denge ister. Kova her zaman ki gibi gözdesi.
 
 AKREP: Dürüstlükten taviz vermeyen karşı cinsten de sürekli dürüst olmasını bekleyen zeki bir burçtur. En küçük güvensizlik en beyaz yalan ilişkinizi sona erdirir. Başak ile aşk çok yakında.
 
 YAY: Hoş sohbettir. Ancak dağınık düzensiz ruh hali vardır. Ruh halini anlayabiliyorsanız Yay’ın vazgeçilmezisinizdir. Aşk’tan da korkacak ruh hali ile kendine en yakın Balık’ı görecek.
 
 OĞLAK: İnatçı bir işkoliktir. Para önemlidir o yüzden işi de önemlidir. Siz önemliyseniz onun için parasını size harcamak için kazanıyordur. Balık ilgisini çekiyor. Yay onun için önemli. İkizler de ilgi uyandırıyor.
 
 KOVA:  Özgürlüğünü elinden almayın yeter. Bakış açısının başkalığıyla da dikkat çeken bu burç en özgür en bağımsız ve evliliğe en uzak burçtur. Evliliğin özgürlüğünü kaybettireceğine inanır. Bunun garantisini verirseniz Kova da size bir şans verir. Kova’nın gönlü Terazi ve Başak’tan yanadır.
 
 BALIK:  Fazla bunalımdır. Ama siz deşelemedikçe anlatmaz. Yalnız kalmak istediğinde yalnız bırakın yeter. Yay ve İkizler için çarpıyor kalbi.
 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.