Hangi Burç Neden Aldatır (Erkek)

Hangi Burç Neden Aldatır 

 

            İnsanların davranışları ve karakterleri üzerinde burçlarının etkili olduğuna inanan insanlar var. Sayıları az olsa da tanıdığı insanları burçlarına göre yorumlayan ve burçlarına göre karşı davranış sergileyen insanlar mevcut. Bu makalemizde hangi burç neden aldatır? Sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

 

 Hangi Burç Neden Aldatır?

 

            Hangi burçlar aldatır? Genellikle merak edilen soru budur. Öncelikle bilmelisiniz ki sevdiğiniz insanı burcuna göre değerlendirmeyin. Örneğin eşim çok burcudur beni aldatır demeyin. Eğer böyle bir düşünceniz varsa hemen bir psikoloğa gözükmenizde fayda var. Gelelim sorumuzun cevabına önemle belirtmek istiyorum ki çoğunluk beklentileri karşılanmadığı zaman aldatır. Eğer koç erkeğinin özgürlüğünü kısıtlarsanız sizi aldatma oranı artar. Ayrıca koçlar ilgi beklerler. Eğer onlara yeterli ilgiyi göstermezseniz aldatabilirler veya ayrılabilirler. Boğa burcu, eğer sizin ona olan sevginizin az olduğunu düşünürse aldatabilir veya ayrılabilir. İkizler aşırı kıskanılmayı sevmezler.

 

             Aşırı kıskançlığın yanı sıra ihmal edilirse de aldatma oranı artabilir. Yengeç burcu, ilgi ve şefkat isteyen bireylerdir. Eğer onlara yeteri kadar ilgi göstermezseniz aldatabilir veya ayırabilir. Aslan burcu, liderliği sever. Eğer onun liderliğini tanımaz ve ona gereken ilgiyi göstermezseniz sizi aldatabilir. Başak burcu olan kişiler birlikte oldukları insanın birebir olmasa da kısmen kendisi gibi birisi olmasını isterler. Eğer ona uyum sağlamazsanız sizi aldatabilir. Terazi burcu, bakımlı ve kibar kişilerden hoşlanır. Eğer birlikte olduğu kişi bakımsız veya kaba ise aldatabilir veya ayrılabilir.

 

             Akrep burcu genellikle cinsel arzusuna yenik düşer ve aldatabilir. Yay burcunun özellikleri ise ilişkilerinde mantık ile hareket etmeleridir. Heyecanı da severler. Eğer siz onun gibi mantık ile hareket eden veya heyecan arayan sosyal bir birey değilseniz aldatılabilirsiniz. Oğlaklar, sizden yeteri kadar destek görmediğini düşündüğünde ve sizin onun ailesine olan tavrınızın olumsuz olduğunu görürse sizi aldatabilir veya ayrılabilir. Kova erkeği veya kadını özgürlüğüne ve arkadaş çevresine düşkündür eğer kısıtlarsanız aldatabilir veya ayrılabilir. Balık burcu hakkında kesin bir durum yoktur. İlgisizlik, kısıtlama vs. etkili olabilir.

 

 Hangi Burç Aldatmaz?

 

            Aldatmayan burçlar yoktur veya vardır diyemeyiz. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi partnerinizi burçlara göre yargılamayın. Her burç aldatabilir veya aldatmayabilir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.