Hangi Burç Nasıl Anne Olur

Hangi Burç Nasıl Anne Olur

 

             Nasıl bir anne olurum acaba diye mi düşünüyorsunuz burçlara göre annelik size fikir verebilir o zaman. Annelik kadar güzel bir duygu yoktur herhâlde hangi burç nasıl anne olur bakalım.

 

             Koç annesi; cesaret timsalidir koç kadını zaten. Koç burcunun karakteristik özelliklerini taşıyan anne çocuğunu kendi istediği yetiştirmek ister. Savaşçıdır. Pes etmek nedir bilmez zaten. Çocuğunu da cesur ve hayata karşı dimdik yetiştirmek için uğraşır. Çocuğunu rahat bırakır ama her anne gibi takipte kalır. Diline ne gelirse söyler koç anne açıktır.

 

             Boğa annesi; sakin bir yapıya sahip olan boğa annesi güven duygusunu aşılar hep. Fazla sıkmaz tüm imkânları sunar ve mutlak başarı bekler çocuklarından. En kırılgan burçtur herhâlde boğa burcu o yüzden dikkatli olmak lazım hele o boğa anne ise.

 

             İkizler annesi; sosyaldir ikizler annesi onunla konuşmanızı, duygularınızı, yaşadıklarınızı paylaşmanızı ister. Özgür kızdır ikizler. Her yeni fikre açıktır ve çocuğunun da öyle olmasını ister ve bunun için her şeyi yapar.

 

             Yengeç annesi; evine bağlı ve fedakârdır. Baskıyla da olsa yönlendirmeyi sever yengeç annesi ama duygularıyla hareket eder çoğu zaman. Saygısızlık ve sadakatsizlikten hiç hoşlanmaz. Bunu ne yapar ne de kendisine yapılmasına izin verir. Asil olan aslolandır onun için. Ve hiç eleştiriyi sevmezler.

 

             Aslan annesi; hep ve tam bir destekçidir kendileri. Tecrübelerinden bahsetmeyi pek sever bu yüzden ama bu da çocuğu için. Fazlaca sakin görünür ama çok dikkatli olun ne de olsa aslandır o.

 

             Başak annesi; saflık ve doğallık timsalidir. Çalışkan, azimli, sabırlı çocuklar ister ve bunun için olağandışı efor sarf eder.

 

             Terazi annesi; sakinliği sever ve bu yüzden çocukları da dingin ve telaşsız olmaları için çaba sarf eder. Koruyup kollamak onun işidir evlenip gitseniz bile. Başarıda da başarısızlıklarda da yanınızda olduğunu size sezdirmek için her şeyi yapar.

 

             Akrep annesi; gelecek kaygılı bir annedir. Mükemmeliyetçi olduğundan olsa gerek. Geleceğe güçlü adımlar atmanız için uğraşıp durur. Yanlış yapıyorsanız devreye girmek için hiç düşünmez. İyiliğe iyilik, kötülüğe kötülük ilkesi vardır ve bunun için hiç çekinmez.

 

             Yay annesi; hem zihinsel beceriniz gelişsin hem de saygınlığınız artsın diye büyük çabalar içerisine bile girer. Bildiği bütün şeyleri paylaşır. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler.

 

             Oğlak annesi; disiplinlidir ve çocuklarının çalışkan ve sorumluluk duygusuyla yetişmelerini ister. Biraz tutumludurlar ve çocuklara bunu yansıtmaktan çekinmezler. Gereksiz harcamaya kesin karşıdırlar.

 

             Kova annesi; sosyal ve arkadaş canlısı olmanızı ister. Özgürlüğe düşkün olduğundan size de oldukça saygılıdır bu konuda.

 

            Balık annesi; duygusal annedir duygularını tamamen yansıtır. Çocuğu için aslan kesilir balık annesi. Duyguları oldukça değişkendir. Konuşmak ise onun için bir hazdır.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.