Evlilikte Burçlar ve Davranışları

Burçlara göre evlilik

 

             Herkesin isteği hayattaki eşini bulmak, sevdiği kişiyle mutlu bir ömür geçirmektir. Peki, hangi burcun evliliğe karşı tutumu nedir? Burçlara göre evlilik nasıldır?

 

 KOÇ BURCU

 Hayata renklilik ve enerji katmasıyla bilinen koç burcu aynı renkliliği, hareketliliği evlilik hayatına da taşımak isterler. Evlilik hayatlarında da eğlenceli bir yaşamı tercih ederler.

 

 BOĞA BURCU

 Onlar için duygular dolu dolu yaşanılmadan olmuş bir evlilik evlilik değildir. Aşk evliliği onlar için vardır. İlk anlardan itibaren eşlerini sahiplenir ve güçlü bir güven bağı ile eşlerine bağlanırlar.

 

 İKİZLER BURCU

 Evlilikten önce onunla birkaç yıl zaman geçirip birbirinizi tanımanız iyi olacaktır. İkizler erkeğine göre evlilik başlarda zor gelse de sonrada sevgisine karşı evliliğe bağlılığı gittikçe artmaya başlar.

 

 YENGEÇ BURCU

 Evlilik kavramı yengeç burcundakiler için çok önemli bir kavramdır. Hayatlarındaki en büyük hayallerinden biri duygularının karşılıklı olduğu bir eşle evlenip mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmektir.

 

 ASLAN BURCU

 Sahiplenici ruhu evlilik hayatında da baş gösterir. Aslan burcu eşini sahiplenici bir tavır gösterip koruyup kollamaya özen gösterir.

 

 BAŞAK BURCU

 Başarıların burcu olan başak burcu evlilikte de başarısını sürdürür. Hem kariyer hayatını hem de evlilik hayatını oldukça dengede tutabilen başak burcu evlilik hayatında romantizmi arar ve eşine karşı duygularını her zaman aynı şekilde korur.

 

 TERAZİ BURCU

 Terazi burçları için evlilik kararı alınması zor olan bir karardır. Ancak eşine karşı olan aşkından ve güveninden emin olduktan sonra ise evliliği için elinden gelen her şeyi yaparlar.

 

 AKREP BURCU

 İlişkilerinde güveni arayan bir burçtur. Aksi takdirde kıskançlıklar ilişkide çok büyük sorunlara yol açacaktır. Bunun yanı sıra ilişkilerinde her zaman cinsel hayatın önemini de vurgulayan bir burçtur.

 

 YAY BURCU

 Özgürlük temsilcisi yay burcu her ne kadar belirli kalıplara bağlı kalmayı sevmese de doğru kişiyi bulduktan sonra evlilik yüzüğünü takmak onlar için oldukça kolay olur.

 

 OĞLAK BURCU

 Bir oğlak için nikâh masasına oturmak hiç kolay değildir. Evlenmek için her şeyin yolunda olmasını bekler. Evlilik onlar için bir sonsuzluğun başlangıcıdır.

 

 KOVA BURCU

 Kova burcu sadık bir burç olduğundan onlarla evlilik oldukça güven verir. Eşine her şeyiyle bağlanır ve onu mutlu etmeye çalışır.

 

 BALIK BURCU

 Duygusal yönüyle bilinen balık burcu kişiler eşlerine ve çocuklarına karşı oldukça şefkatlidir. Her zaman onların ihtiyaçları doğrultusunda bir hayat yaşamaya çalışırlar.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.