Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

 

            Bazı durumlarda erkekler, kadınlardan soğumaktadır. Birlikteliğin başında belirgin olmayan bu problem zaman geçtikçe gün yüzüne çıkmakta ve ilişkiye zarar vermektedir.

 

 Dış Görünüşün Soğumaya Etkileri

 

            Kadının bakımlı olması erkeği etkileyen noktalardan birisidir. Kadın dekolteli elbiseleri erkeğin aşırı kıskanç olduğunu bilmesine rağmen kullanmak istiyor ise bu durum erkeğin güvenini dahi zedeleyebilmekte ve soğumasına yol açabilmektedir. Bir diğer nokta ise kadında olan erkeğin gözüne çarpan tüydür. Bunlardan kadın kendini temizlemeli ve bakımlı olduğunu erkeğe hissettirmelidir. Dış görünüş konusunda erkekte oluşan izlenim oldukça önemlidir. Kadının yapay tavırları, erkeği rahatsız etmekte ve erkeğin soğumasına neden olabilmektedir.

 

 Erkeklerin Hoşlanmadığı Davranışlar

 

            İki tarafında sinirlendiği durumlarda kadının fazla konuşması erkeği dayanılmaz duruma getirecektir. Erkeğe her fırsatta duygularının sorulması ve bunaltılması erkeğin soğumasına neden olacaktır. Diğer nedenlere bakıldığında ise:

 

 - Kadının kendini çocuksu göstermesi, şirin olduğunu düşündüğü hareketler sergilemesi,

 - Kadının konuşmalarında çok fazla erkeksi tavır sergilemesi ve argo kelime kullanımı,

 - Sürekli trip atmak, memnuniyetsizlik,

 - Toplum içerisinde arkadaş ile yapılan fısıldaşma davranışı (güvensizlik yaratabilir.) gibi durumlar erkeğin soğumasına yol açan davranışlardır.

 

 Erkeklerin Kadınlardan Soğumasının Diğer Nedenleri

 

            Kadınların erkeklerin üstüne aşırı düşüp sürekli araması, gereksiz kıskançlık tutumları sergilemesi, hesabı sürekli olarak erkeğin ödemesi, (kadının hesabı bazen ödemeyi teklif etmesi gerekmektedir. Bu sorumluluğun sürekli erkeğe yüklendiği durumlarda erkek kullanıldığını düşünecektir.) kadının her konuda duygusallaşıp ağlaması, (kötü olaylar sonrasında her insan ağlayabilir. Bunun aşırıya kaçılması durumunda erkek soğumaktadır.) erkeğe emirler vermek (erkeğin çok baskılanması güven konusunda problem olduğunun belirtisidir. Emir vermek yerine doğru bir şekilde istemek, baskılamak yerine biraz daha ılımlı yaklaşmak gerekmektedir.) gibi durumlar erkeğin kadından soğumasını sağlamakta hatta birlikteliğim son bulmasına neden olacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.