Erkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

 

Erkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

 

            Erkekler ile kadınlar arasında doğuştan gelen farklılıklar mevcuttur. Bu erkekle, kadını zaten birbirine yaklaştıran bir unsur olmasına rağmen, yine de erkekler açısından kafa karıştıran bir soruna da dönüşmektedir. Erkeklerin çoğu zaman, " ben kadınları hiçbir zaman anlamadım" dediğine şahit oluruz. Benzer şekilde kadınlar da erkeklerin, örneğin, maç izlemekten neden keyif aldığını sürekli sorgular, anlamaya çalışırlar. Buna karşın, erkeklerin kadınlarda anlamadığı noktalar, çok daha fazladır.

 

 Erkekler Kadınların Kozmetik Ürünlerine Akıl Erdiremez

 

            Erkeklerin birçoğu eğitim düzeyi yüksek olsa da kadınların kozmetik ürünlerine anlam veremez. Gece kremi- gündüz kremi, nemlendirici, göz altı kremi, kırışık giderici, vb. erkekler açısından para tuzağıdır. Erkekler, kadının bu kremlerden sadece birini kullanmasını yeterli görür. Kadınlar ise, her defasında bunların her birinin yeri ayrı şeklinde açıklama yapmak zorunda kalır.

 

 Erkekler Kadınların Kıyafet Takıntısını Anlayamaz

 

            Erkekler açısından ayakkabılar yazlık-kışlık ve renk bakımından ayrılır. Kadın ayakkabıları ise, çok daha spesifik olarak dizayn edilir. Erkek, bu konuda kadını eleştirmeden duramaz. Benzer şekilde kadınların çantaya olan merakı, erkeklerin anlam veremediği bir başka noktadır. Hele bir de kadının çantasında bir şey araması gerekirse, erkek küplere biner. Zira, kadının çantasında o kadar gereksiz şey vardır ki, aranan şeyi bulmak epey zaman alır. Oysa kadına göre, çantasına koyduğu her şey lüzumludur. Kadınların kıyafet merakı ve bu noktada yaptıkları harcama, erkekleri hem meraklandırır, hem kaygılandırır.

 

 Erkekler Kadınlara Şaşırır!

 

            Erkek kendisini, beraber olduğu kadından daha zeki, bilgili görse bile kadının dikkat ettiği ayrıntılara şaşırır. Çoğu zaman, kadının dikkat ettiği ayrıntı ilişkileriyle alakalı olur. Erkek, " ya öyle mi?" ya da "ben hiç farkında değilim" der. Kendi başına kaldığında kadının bu ayrıntıları, nasıl ve neden hatırladığını anlayamaz.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.