Erkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor

Erkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor

 

Fiziksel Özellikler Önemlidir

 

            Uzun bacaklar ince bel bakımlı dişler pürüzsüz olan yüz erkeklere çekici gelir. Yuvarlak dolgun kalçalar çoğu erkeğe çekici gelir. Çok aşırı koyu renkler kullanılarak yapılmış bir makyaj erkeklere itici gelir. Makyaj yapmak istiyorsanız ve vazgeçemiyorsanız doğal pastel renkler kullanılarak belli belirsiz bir makyaj yapmalısınız.

 

 Kadın Giyiminde Seksi Bulunan Detaylar

 

            Kadın iç çamaşırlarında kırmızı ve siyah erkeklerin vazgeçilmez tutkusudur. Bu nedenle erkekler eşlerinde ya da sevgililerinde gecelik ve iç çamaşırlarında bu iki rengi tercih ederler. Kırmızı renk özellikle esmer hanımlarda harikalar yaratır.

 

            Dış giyimde ise siyah dar kalem model eteklerin altına giyilen fileli çoraplar erkeklerin içini gıdıklayıcı niteliktedir. Eğer 18-25 aralığında geç bir bayansa ekose etekler erkeklere çocuksu ve seksapel gelir. Gece elbiselerinde dar sırtı dekolteli veya tek omuz askılı kıyafetler erkekleri cezbeder. Özellikle eğer bronzlaşmış bir tene beyaz bir gece kıyafeti giyilmiş ise erkeklerin gözünde olağanüstü imaj yaratır. Günlük giyimde ise mini etek ve yüksek topuklu ayakkabılar ve stiletto ayakkabılar seksapel bir görünüm yaratır.

 

 Ellerde Ve Ayaklarda Bakıma Dikkat Edin

 

            Her erkek eşinin veya sevgilisinin el ve ayak bakımının özenle yapılmış olmasını tercih eder. Manikür ve pedikürü yapılmış nasırı alınmış bir ayak yapısı taze ve göze hoş görünecektir. Selülitli portakal görünümünde olan bacaklar tüm erkeklere itici gelir.

 

 Zeki Bir Kadın Erkeklere Çekici Gelir

 

            Vücut ve yüz bakımı güzel uyumlu tertemiz giyim bunlar elbette önemlidir. Ancak eğer bir erkek yeterince karşılıklı konuşamadığı ortak bir konuşma konusu yakalayamadığı bir kadını etkileyici bulmaz. Aynı değer yargıları konusunda konuşulacak konuları olan fikir ileri sürebilen kadınlar erkeklere çekici gelir. Birçok erkek kadınlar tarafından yönetilmekten hoşlanmaz. Ancak yine de çevrenizde olan olaylar hakkında fikir beyan edebilecek yorum yapabilecek yeterlilikte bir bilginizin olması gerekir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.