Erkekler İlişkiden Ne Bekler

 

Erkekler Rahat Hissetmek İster

 

            Yaşadığımız dünya son derece karmaşık ve stresli bir ortamdır. Her insan, iş ortamında ya da içinde bulunduğu arkadaş topluluğunda zaman zaman haksızlığa uğrar ve bunalır. Yani mutsuzluk, stres, huzursuzluk her insanın hayatında mutlaka olan kavramlardır. Ama insanlar aşık oldukları kişilerle beraberken adeta dış dünyadan soyutlanmak ister. Bu istek hem kadın hem erkek için geçerlidir. Ama erkeklerin bir ilişkiden beklediği temel şeylerin başında rahat hissetmek gelir. Stresli yaşantıdan kopan erkek, sevgilisinin yanında hayata toz pembe bakmak, yaşanılan olaylardan keyif almak ister. Karşısındaki kişinin onu anlamasını ve ona şefkatli davranmasını ister. Hiçbir erkek her şeyden sürekli şikayet eden, sık sık kavga çıkartan kadından hoşlanmaz. Böyle bir kadınla birlikte olduğunu anladığında o ilişkiyi hemen bitirmek ister.

 

 Erkekler İçin Çok Önemli Bir Kavram: Arkadaşlık

 

            Bir erkeğin mutlu bir ilişkiyi evlilikte taçlandırması için sevgilisini çok yakın arkadaşı olarak da görmesi gerekir. Bir ilişkide elbette cinsellik, tutku olmazsa olmazdır. Ama hayat her zaman bu iki kavramdan ibaret değildir. Bu sebeple bir erkek ortak hayaller kurduğu, ortak zevklere sahip olduğu, birlikte birçok şeye gülümsediği kadınla uzun bir ilişki ister. Hayatının her anını paylaştığı kadının aslında onun çok yakın dostu olması erkekler için çok güzel ve önemli bir şeydir.

 

 Erkekler İçin Olmazsa Olmaz: Cinsellik

 

            Rahat ve huzurlu bir ortamda, dostça sohbet edebildiği kadınla beraber olan erkek için hayat elbette güzeldir. Ama bir erkek, içinde bulunduğu ilişkiden mutlaka iyi bir cinsel hayat da beklemektedir. Erkekler sanılanın aksine birçok cinsel kaygı yaşar. Yaşadığı cinsel kaygıları en aza indiren kadınlar onlar için yücedir. Mutlu ve düzenli bir seks hayatı, bir erkeğin içinde bulunduğu ilişkiden beklediği en önemli şeylerden bir tanesidir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.