Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler

 

            Erkekler duygularını kolay açığa çıkaramazlar. Bazen duygularını ifade etseler de bu duyguları yanlış ifade edebilme olasılığı da fazladır. Her kadın erkeklerin hoşlandığını nasıl belli edeceğini merak edebilir. Bu çok doğal bir durumdur. Erkekler hoşlandıklarını belli edemeseler de zaman zaman beden hareketleri bunu çok kolay bir şekilde ele verebilir.

 

 ERKEKLERİN HOŞLANDIĞINA DAİR İŞARETLER

 

            Eğer bir erkekle sohbet ederken sohbet daha çok sizde toplanıyorsa biraz hoşlandığına dair şüphelenmeniz gerekebilir. Sohbet esnasında sizin ailenizi soruyorsa, aile yaşantınızı ve aile ilişkilerinizi merak ediyorsa bu hoşlandığına dair bir işaret olabilir. Ayrıca konuşma esnasında gelecek planlarınızdan, veya yarın ki planlarınızı merak edip soruyorsa bu size karşı bir ilgisi olduğunu gösterir ve hoşlandığına dair bir işaret olabilir. Daha sonra konuşurken size nasıl baktığı da bir hoşlanma belirtisi olabilir, sizle konuşurken devamlı başını öne eğiyorsa bu da hoşlandığına dair bir işaret olabilir.

 

 JEST VE MİMİKLER HOŞLANDIĞINA DAİR EN BÜYÜK İŞARET!

 

            Bir erkeğin jest ve mimiklerini saklayamaması karşı cinsten hoşlandığını gösterebilir. Erkekler konuşurken değil daha çok mimikleri ile hoşlandığını belli ederler. Çünkü her erkek hoşlandığını açıklamakta az da olsa stres yaşayabilir. Bu olay da gayet normal bir durumdur. Erkekler karşı cinsle konuşurken çene ve boyun kısmı kasılabilir. Bu olay stresli olduğunu işaret eder. Ama bu olay çok uzun sürmez. Jest ve mimikleri bir müddet sonra onları ele verir. Sizinle konuştuğu anda yüzünde anlamsız bir tebessüm oluşabilir. Bu tebessüm duygularından dolayı oluşan bir tebessümdür. Yüzünde eğer bu tebessümü görüyorsanız hoşlandığını düşünebilirsiniz.

 

 TEN TEMASI

 

            Ten teması da erkeklerin hoşlandığına dair en büyük işaretlerden biri olabilir. Konuşurken size dokunma çabası içinde ise bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünebilirsiniz.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.