Erkekler Evlilikten Neler Bekler

Erkekler Evlilikten Neler Bekler

 

            Evlilikte erkek ve kadının beklentileri birbirinden farklıdır. Evlilikte erkeklerin beklentilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 

 1. Erkek evlenmeye karar verdiği andan itibaren hayatında düzen olmasını ister. Zaten erkeklerin evlenmeye karar vermelerinin en büyük nedeni düzenli bir hayat istemeleridir.

 2. Kendilerini yanlarında huzurlu hissedecekleri bir eş is ve huzurlu bir evlilik isterler.

 3. Erkeklerde kadınlar kadar ilgiye muhtaçtır. Kendileri ile ilgilenen bir eş, çocuk gibi şımardıkları bir evlilik isterler.

 4. Erkekler kendilerine güvenen ve sadakat duydukları, güvenli bir evlilik isterler.

 5. Erkekler, çocuğu evliliğin bir amacı olarak görür ve evlendikleri andan itibaren çocuk isterler. Çocuk istemeyen bir erkek evlenmekten uzak durur.

 6. Cinsellik erkekler için vazgeçilmezdir. Düzenli bir cinsel hayat ve cinsel olarak mutlu edilmek isterler.

 7. Erkekler evlendiklerinde arkadaş olabileceği, yanında sıkılmayacağı, dertlerini rahatça paylaşabileceği bir hayat arkadaşı isterler.

 8. Erkekler doğaları gereği ev işlerinden pek hoşlanmazlar bu nedenle yemeğini hazırlayacak, ütü, çamaşır işlerini yapacak temiz bir eş isterler.

 9. Erkeklerin en büyük kabusu özgürlüklerinin kısıtlanmasıdır. Arkadaşları ile görüşmesine engel olmayacak, özgürlüğünü kısıtlamayacak eş ve evlilik isterler.

 10. Erkeklerin evlilikte en önemsedikleri şeylerden biri ise, güler yüzlü bir eştir. Hiç bir erkek suratı asık bir kadınla aynı evde olmak istemez.

 

 Erkeğin Evlenmek İstemediğini Nasıl Anlarız?

 

            Evlenmek istediğiniz erkeğin sizinle evlenmek isteyip istemediğini anlamak için davranışlarını takip etmeniz gerekmektedir. Sizi ailesi ile tanıştırmış, baba olmak ve evlenmek istediğinden bahsediyor, sizinle en özel sırlarını ve dertlerini paylaşıyor, size kibar ve nazik davranıyor, sizinle aynı evi paylaşmak istediğini söylüyor ve sizi her gördüğünde heyecan duyuyor ise evlenmek istediğinden emin olabilirsiniz. Erkekler, evlilik için baskı yapan kadınlardan hoşlanmazlar bu nedenle evlilik konusunu erkeğin açmasını beklemelisiniz.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.