Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri

Sevdiğiniz Adamın İyi Bir Baba Olacağını Gösteren İşaretler

 

            Birçok kadın sevdiği erkeğin çocuklarına iyi bir baba olup olmayacağını merak eder. Kadının bu düşünceye kapılması ilişki için olumlu bir durumdur. Kadın erkeği gözlemleyerek bu sorunun cevabını bulabilir. Bir erkeğin iyi bir baba olup olmayacağının en önemli işareti size ve çevresindeki çocuklara davranış biçimidir.

 

 Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri

 

 - Küçük detay durumları fark edebilmesi, basit bir konuda bile karşıdakine teşekkür edebilmesi, küçük şeylerle mutlu olabilmesi erkeğin iyi bir baba olacağına işarettir. Erkek küçük detayları fark edebiliyorsa çocuğun küçük de olsa problem ettiği şeyler üzerine düşünerek ona yol gösterebilecektir.

 - Erkek hayattan zevk almasını biliyorsa, eğlenceli durumları fark edebiliyorsa ve hayal kurmaktan çekinmiyorsa, ilerde de çocuğunu eğlendirebilecek ve ona uyum sağlayabilecektir.

 -Bir erkek istemediği halde siz istediğiniz için bir ortamda zaman geçirmeyi kabl ediyorsa; kişiye saygı duyduğunu ve kişiyle vakit geçirmek istediğini gösterir. Çocuk olduğunda da çocuğa zaman ayırarak ortamın dengesini korumaya çalışacaktır.

 - Kadının yaptığı küçük hataları büyütmeyerek anlayışlı olması onun ilerde çocuğuna karşı da anlayışlı olacağını göstermektedir.

 - Öfke kontrolünü sağlayabiliyor olması da erkeğin çocuklarına karşı göstereceği sabrın işaretidir.

 - Kalabalıklar içerisinde kadını sevdiğini belli etmekten çekinmeyen erkek ilerde çocuklarına da belli etmekten çekinmeyecektir.

 - Doğruları söylemekten çekinmeyen erkek, hem kadının güvenini kazanacak hem de çocuklarına ahlaki açıdan iyi bir örnek olacaktır.

 

 Erkek Çevresindeki Çocuklara Nasıl Davranıyor

 

            Erkek; eğer çevresindeki çocuklarla ( küçük kardeş, yeğen ve ya kuzen gibi) ilgileniyorsa, onlarla oyunlar oynayabiliyorsa, onların problemleriyle ilgilenebiliyorsa o erkek iyi bir baba adayıdır. Eğer çevresindeki çocuklara karşı ilgisizse, onlarla hiçbir şekilde iletişim kurmuyorsa ya da çocuklarla iletişimi kötüyse o erkek iyi bir baba adayı değildir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.