Doğum haritası nedir?

Doğum haritası

            Son birkaç yıldır popüler hale gelen bir trend var. Doğum haritası. Burçlar neyimize yetmiyor diyenlerdenseniz çok yanılıyorsunuz. Burcunuzun size veremeyeceği birçok bilgiyi, kendinizle ilgili inanamayacağınız yetenekleri, zayıf ve güçlü yanlarınızı, nelere daha fazla eğilimli olduğunuzu, ilişki uyumunuzu, mesleki uyumunuzu, cinsel çekim gücünüzü, sevdiğiniz erkekle sizi nasıl bir gelecek beklediğini, mutlu olma olasılığınızı ve çok daha fazlasını doğum haritanız ile öğrenmeniz artık mümkün. Peki, doğum haritası bunu nasıl yapıyor?

Doğum haritası nedir?

            Doğum haritası doğduğunuz tarih, gün, saat ve ülke ve şehir gibi coğrafi bilgileri de kullanarak doğduğunuz anda ve doğduğunuz yerdeki yıldız haritasını çıkarmaya yarayan oldukça gelişmiş bir sistemdir. Bu harita doğum sonrasında karakterinizi belirleyecek olan ve sizin bugünkü kişiliğinizi oluşturan çok önemli detaylar da barındırmaktadır.

Doğum Haritası nasıl çalışır?

            Temel çalışma prensibi olarak Dünya'nın güneş etrafındaki dönüşünü temel alarak doğduğunuz saat ve dakikadan dünyanın dönüşü bir anlığına da olsa durmuş gibi kabul edilerek görüntü yakalanır. Dünya 24 saat içerisinde Güneş'in etrafında dönerken aslında her an burçlar kuşağının farklı bir noktasına dahil oluruz. Doğum anınızda bu kuşağın hangi noktasında bulunduğumuzun bir nevi resmi çizilir.

Doğum haritası hangi bilgilere sahip?

            Doğum haritası doğduğunuz andaki burç haritasına bakılarak sizin ileride ne olacağınızı bile söyleyebilen bilgiler içerir çünkü yarınla ilgili her şey aslında bugünkü bilgilerde gizlidir ve bugün de geçmişin izlerini taşır. Bu yüzden her şeyi tam olarak söyleyemese de doğum haritanız sizinle ilgili çok özel ve önemli bilgilere sahip.

            Doğduğunuz anda Ay, Güneş ve Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Pluton gibi gezegenlerin konumlarına bakılarak gökyüzünün minyatür bir haritası çıkarılır. Ay burcunuza ve yükselen burcunuza dikkat edilerek uzman astrologlar tarafından ufukta beliren, hareket eden, alçalan veya yükselen yıldızların yorumlaması yapılır. Doğum saatinizle birlikte dakikanızı da bilmeniz bu konuda son derece kolaylık sağlayacaktır. Doğduğunuz dakikadan elde edilebilecek veriler uzmanlar için son derece önemli ve hassastır.

            Siz de doğum haritanıza bakarak kendinizle ilgili bilinmeyenleri keşfedebilir ya da karnınızda taşıdığınız çocuğunuzu nasıl bir geleceğin beklediğini öğrenebilirsiniz.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.