Ciddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?

Ciddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?

 

Uzun zaman yalnız olan bir kişinin tekrar yeni bir ilişkiye başlaması ve bu ilişkiye alışması biraz zaman alabilir. Kendi yalnızlığındaki alışkanlıkları bir kenara bırakıp başka bir kişiyi hayatına almak bu yalnız kişiler için büyük değişim olacaktır. Yeni bir ilişkiye başladıktan sonra bu ilişkinin ciddi olması sizin için sıkıntı yaratabilir. Bunun için ciddi bir ilişkiye hazır mısın sorusunu kendinize sormanız gerekir.

 

 İlk olarak ciddi bir ilişkiye ne kadar hazır olduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatınızda ciddi bir ilişkiye yer verip, vermemek tamamen sizin isteğinize bağlı. İlk olarak kendi içinizde bu konuyu detaylı düşünüp bir karara varmanız gerekiyor. Ciddi bir ilişki yaşayacağınız kişi de bu kararı vermenizde en büyük etken. İlişki yaşayacağınız kişinin sizin için doğru kişi olduğunu öğrenerek işe başlayabilirsiniz.

 

 Eski İlişkilerinize Perde Çekin

 

 Ciddi ve temeli sağlam bir ilişkiye başlamak ve bu ilişkiyi devam ettirmek için ilk olarak eski ilişkileriniz ile aranıza perde çekmeniz gerekir. Eskiden ilişki yaşadığınız kişileri tamamen unuttuğunuzu ve yeni birini hayatınızda istediğinizi düşünerek ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

 

 Ciddi İlişkiye Başlamadan Önce Doğru Kararlar Alın

 

 Ciddi bir ilişki yaşamak, hayatınızı iki kişi olarak devam etmenize neden olacaktır. Bu nedenle aldığınız her karar iki kişiyi etkileyecek şekilde olmalıdır. Hayatınıza ve aldığınız kararlara dâhil olacak kişi hakkında ilk olarak doğru kararlar almanız gerekir. Her durumda sizin yanınızda olacak kişi sizin için doğru kişi olacaktır.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünür?
OkCiddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.