Burcunuzun Güzellik Sırları

Burcunuzun Güzellik Sırları

 

             Güzelliğinize önem veriyorsanız ve burçların insanlar üzerindeki etkilerine inanıyorsanız, burçların güzellik önerilerine kulak asmanızda fayda var. Güzelliğinize güzellik katacak harika etkiler için burçların güzellik sırları nelermiş gelin bir göz atalım.

 

 Ateş Elementi (Koç, Aslan, Yay)

 

             Dinamik ve enerjik olan ateş burcu kadınları için bu enerjiyi yansıtan çarpıcı renkler iç dünyalarını yansıtmak adına ilk adım olacaktır. Parlak ve ışıltılı renklerle göz kamaştıran güzelliğinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Özellikle altın rengi farlar ve bronz allıklar çarpıcı bir görüntü ve kendinden emin yüz hatları oluşturmanızı sağlayacaktır. Koyu renk göz kalemleri ile göz çevrenizi belirginleştirip sert ve delici bakışlara sahip olabilirsiniz. Oje önerisi için daha çok koyu renkleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Siyah ve kırmızının koyu tonları tırnaklarınıza da harika bir estetik katmanıza yardımcı olacaktır.

 

 Toprak Elementi (Boğa, Başak, Oğlak)

 

             Sizin için bakımlı görünmek her şeyden önemli bu yüzden makyaj ve güzellik konusunda detaylara çok fazla önem veriyorsunuz. Makyajınızda kendinizi yansıtmayı ve doğal görünümler elde etmeyi seviyorsunuz. Hatta bu doğal görünümü yakalamak için makyaj malzemelerine bolca para yatırmaktan hiç çekinmiyorsunuz. Toprak burçları için makyaj önerilerinde tabi ki doğallıktan ana olan bu burçlar için renk olarak toprak renklerini tavsiye ediyoruz. Yüzün doğallığını yansıtan ve açıklı koyulu renk geçişleri ile yüz hatlarını ortaya çıkaran bir makyaj stili güzelliğinize doğal ve şık bir görünüm kazandıracaktır.

 

 Hava Elementi (İkizler, Terazi, Kova)

 

             Hava elementi burçları özgürlüğüne düşkün ve uçsuz bucaksız gökyüzünün renklerine aşina burçlardır. Bu yüzden makyaj tercihleri genellikle açık ve daha yumuşak renklerden oluşur. Açık maviler ve pudra pembesi en çok tercih ettikleri renklerdir. Makyajlarında sert geçişler yerine daha yumuşak geçişleri tercih ederler. Onlar için çok canlı ve parlak renkler doğallıktan uzak görünür.

 

 Su Elementi (Akrep, Yengeç, Balık)

 

             Duyarlı ve hassas bir kişiliğe sahip olan su elementi burçları da burçlara göre güzellik önerilerinde burçlarının etkileri altına girmişlerdir. Mavi ve yeşilin bir arada kullanıldığı ve yumuşak geçişlerle süslenen, koyu renk olarak siyah gibi sert tonların yerine kahverengi ile geçişlerin belirginleştirildiği doğal ve kusursuz bir makyaj tam da su elementi burçlarına göredir. Sadeliği çok severler. Bu yüzden renkli ve hafif bir makyaj tercih ederler.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünür?
OkCiddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.