Burçların Karakteristik Özellikleri

Burçların Karakteristik Özellikleri

 

             Bütün burçlar karakterler üzerinde olumlu ya da olumsuz etkilere sahiptir. Burçların karakteristik özellikleri ise birbirinden farklıdır ve kişiler burçların bu etkilerinin bir kısmından ya da tamamından etkilenirler. Burçların bu etkilerini kısaca şöyle değerlendirebiliriz:

 

             Aslan burcu; kişilerde liderlik ruhunu yükseltir. Konuşmayı çok severler. Aynı zamanda pohpohlanmaktan da çok hoşlanırlar.

 

             Koç burcu; zekâsı ile ön plana çıkar. Organizasyon yetenekleri çok gelişmiştir. İyilik yapmaktan ve insanları mutlu etmekten büyük keyif alırlar.

 

             Boğa burcu; sakin ve sessiz yapılarının yanı sıra çocuksu bir kişiliğe sahiptir. Koleksiyon yapmayı çok severler. Yemek yemek ve yemek yapmaktan büyük keyif alırlar.

 

             İkizler burcu; hareketli ve neşeli kişilerdir. Sanata düşkündürler. İyi bir mizah yeteneğine sahiptirler ve insanları güldürüp eğlendirmekten çok hoşlanırlar.

 

             Yengeç burcu; çok fazla sabırlı ve şefkat dolu kişilerdir. Aileleri onlar için çok kıymetlidir. İnsancıl ve yardımsever bir kişilikleri vardır.

 

             Terazi burcu; eğlenceyi ve gezmeyi çok severler. Huzurlu bir yaşam için büyük çaba harcarlar. Arkadaşlıkları konusunda da tercihleri daha çok eğlenebilecekleri kişilerdir.

 

             Başak burcu; mükkemmeliyetçidir. Temizlik ve titizlik bu burcun dikkat çeken bir özelliğidir. Aile yaşantısına çok önem verirler.

 

             Akrep burcu; tutkulu ve tutkuları için her türlü tehlikeye atılan zeki kişilerdir. Cinsellik takıntıları vardır çükü enerjileri çok yüksektir.

 

             Yay burcu; neşe dolu ve etrafına neşe saçan tiplerdir. İyi niyetli ve sağduyulu insanlardır.

 

             Balık burcu; hassas ve duygusaldır. Arkadaşlıklara çok değer verirler.

 

             Kova burcu; farklı kültürlerle ilgilenir. Arkadaşlık duyguları çok gelişmiştir.

 

             Burçların karakterleri bu şekilde her biri farklı ve etkileyici özelliklerdir. Kişilerin karakterlerinde büyük etkileri vardır fakat bazı insanlar bundan daha fazla etkilenirler. Bazı insanlarda da yükselen burçlarının karakteristik etkileri daha belirgindir. Bir insanı daha yakından tanıyabilmek için burcunun karakteristik özelliklerine bakarak o kişi hakkında daha iyi bilgi alabilirsiniz.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünür?
OkCiddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.