Burçların Evlilik Yaşamı

Burçların Evlilik Yaşamı

 

             Birbirleriyle gerçekte anlaşabilen burçlar, evlilik kurumunda çok daha mutlu ve huzurlu bir hayat sürebilirler. Evleneceği kişinin hangi burçtan olduğuna önem verenler için hangi burçla evlenmeliyim sorusunun cevabı oldukça önemlidir. Gerçekten de, belirli burçlar arasında gerçekleşecek evlilikler, daha sağlam temellerle devam edebilir.

 

 Duygusal Ve Mantıksal Kişiler Bir Arada Olmalı

 

             Zıt karakterlerin birbirini çekiyor oluşu burçlarda da bazen geçerli olabiliyor. Örnek vermek gerekirse; yengeç ve yay burcu arasında farklı bir evlilik gerçekleşebilir. Yengeç burcunun sadakati ve evcimen yanı ile yay burcunun eğlenceli ve özgürlükçü karakteri ile temeli sağlam bir evlilik meydana gelebilir. Koç, ikizler, başak, akrep, oğlak ve kova burçlarının ilişkileri daha mantığa dayalıdır. Bu nedenle evliliklerinde aşk haricinde diğer kriterlere de önem verenler, bu burçlardaki kişiler ile mutlu bir evlilik sürdürebilirler.

 

            Duygusal boyutuna daha çok önem veren yengeç, balık, boğa, terazi, akrep aslan ve yay burçları ile romantik ilişkiler meydana gelecektir. Her zaman zıt burçlar anlaşamayabilir. Oğlak burcu ile yengeç burcu için evlilik yürütmek zor olacaktır. Çünkü oğlak burcu iş hayatına çok önem vererek ailesini ihmal edebilir. Yengeç burcu için ise, aile ve aşk her şeyden çok daha önemlidir.

 

 Flört İle Evlilik Karıştırılmamalıdır

 

             Burçlara göre evlilik konusu, sevgili olmaktan çok daha farklıdır. Yay ve ikizler burcu ile yaşanacak ilişkiler çok renkli ve hareketli geçebilir. Ancak konu evliliğe geldiğinde bağlanmaktan kaçabilecek burçlardır.

 

            Aynı şekilde akrep ve terazi burçları ile derin ve sıcak ilişkiler yaşamak mümkündür. Ancak evlilikte aynı etkiyi görmek zordur. Bu anlamda evliliğe en yatkın burçlar, yengeç, balık, aslan ve boğa burçlarıdır. Aileleriyle ve ev içerisinde zaman geçirmeyi seven burçlar olarak, evlilik kurumunu da başarıyla yürütebilirler.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.