Burçların En Kötü Özellikleri

Burçların En Kötü Özellikleri

    Astrolojide doğum tarihinize göre herkesin bir burcunun olduğunu biliyoruz. Astrolojide 12 burç var. Her birinin iyi ya da kötü özellikleri bulunuyor. Biraz burçların kötü özellikleri, burçların itici özellikleri olan şeylerden bahsedelim.
 
 Koç: Koç burcu insanları biraz egolu insanlardır. Kadınları yabancılara soğuk buz gibi, erkekleri ise kibirlidir. Dünyanın en akıllısı olduklarını söylerler. İnsanları kırarlar ve kırdıklarında özür dilemezler. En kötü özelliklerinden biri de bencildirler.
 
 Boğa: Boğalar en inatçı burçlardandır. İnatçı olmalarından genelde istedikleri olsun ister. Boğa burçlarının kötü özelliklerinden biri de her şeyi kafalarına çok takması, sürekli kafasını yorması kendini stresse itmesidir.
 
 İkizler: Yalan söyleme konusunda çok iyiler. Adından da anlaşılacağı gibi iki karaktere sahipler. Bir an da bir şeyi çok isterken başka zaman vazgeçebilir. Keskin bir zekâya sahipler karşıdaki insanı hemen kandırabilme özelliğine sahipler. Dikkat edilmesi gereken bir burç.
 
 Yengeç: Her şeye kolayca inanabilen bir burç. Kendini akıllı sanır ama saf bir burçtur. Size karşı ilgili görünebilir ama onun altında bir yapaylık vardır. Aynı zamanda duygusal bir burçtur her şeye içerlenebilir.
 
 Aslan: Hep lider sanır kendini. Özel yaratılmış gibi hisseder. Ormanın kralı gibi zanneder. Eleştirmeye hiç gelemez. İnce ayrıntılardan pek anlamaz.
 
 Başak: Eleştirmeyi çok sever. Sizi sürekli eleştirir, laf sokar. Düzen, tertip ve titizlik konusunda hastalık derecesinde takıntılıdır. En kötü özelliği bu olabilir.
 
 Terazi: Terazi denilince akla ilk denge gelir fakat terazi burçları dengesizdir. Bir şeyi beğenir, an geçmeden sevmez. Bir yere gitmek ister, an geçmeden vazgeçer.
 
 Akrep: En tehlikeli ve sinsi burçlardan biridir. Kıskançtır ve tuzaklar kurabilir. Duygusuzdur. İçgüdüleri ile hareket eder.
 
 Yay: Çok konuşur. Boş konuşur. Yetenekleri az denilecek kadardır. Alkol bağımlısı olabilen bir burçtur.
 
 Oğlak: İşkoliktir. Maddiyata önem verir. Maceraya atılanı az sayıdadır.
 
 Kova: Kendini beğenmiş bir burç olup aynı zamanda çıkarcıdır.
 
 Balık: Çok duygusal olduğundan çok hassas ve kırılgandır. Biraz da saftır kendi dünyasında kalır, aklı hep başka diyarlara dalar.
 
     Burç özellikleri yükseleninizle birlikte değişebilmektedir. Burçların kötü özellikleri veya burçların itici özellikleri yükselene göre değişim gösterebilir. Bu sebeple karşınızdaki insanı sadece bu bilgiler doğrultusunda yadırgamamanızı tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.