Burçlara Göre Kadınlar

Burçlara Göre Kadınlar

 

             Burçlara göre kadınlar bazı özellikleri belirginken bazı özellikleri de değişiklik gösterebiliyor. Yine de genel bir şekilde sıralamak gerekirse burç kadınları ve özelliklerini bildiğim kadarıyla biraz anlatıyım.

 

            Koç burcu kadını: Zor kadındır, öyle kolay değillerdir. Ortamda ki en mutlu kişi olmak ister, ilişkisinde de böyledir. Erkekten daha mutlu olmak ister.

 

            Boğa burcu kadını: Güzellik en belirgin özelliğidir. Venüs'ün etkisinde olan bir burçtur. Çoğu erkeğin dikkatini çekebilir. Sekste oldukça iyilerdir. Güçlü ve dinamik ister yorgun erkekten hoşlanmaz.

 

            İkizler burcu kadını: Çok seçici olduğu için sevdiği erkeğin mükemmel olması lazım. Ve çok geveze bir burç kadını olduğu için sevdiği erkeği kaybetme olasılığı da vardır.

 

            Yengeç burcu kadını: Burç dünyasının en hassas burcudur. Oldukça duyarlı bir burçtur. Genel de erkekler tarafından korunması gerektiğini düşünülen burç kadınıdır.

 

            Aslan burcu kadını: Evde sözü geçsin ister, bir kraliçedir. Lüksü çok sever ve çok düşkündür. İyi bir anne, eş ve ev kadını olurlar.

 

            Başak burcu kadını: Bu burç kadını için cinsellik pekte önemli değildir. Ömür boyu bekar kalabilir. Düzenli, titiz, tertipli bir ev görürsünüz. İç dünyasına kapalı bir burçtur. Onu çözmek zordur. Mantık arar ve çok soru sorulmasından hoşlanmaz.

 

            Terazi burcu kadını: Sempatiktir. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz. Erkeklerin kalbini fethetmeyi çok iyi bilir.

 

            Akrep burcu kadını: Ateşli ve duygularını derinden yaşayan bir burç kadınıdır. Erkekler bu burç kadının aurasından oldukça etkilenirler.

 

            Yay burcu kadını: Çok neşeli bir yapıya sahiptir. Sempatiktir ve anlayışlı bir tavra sahiptir. Ayaklarının üstünde durmak ister.

 

            Oğlak burcu kadını: Çekingendir, duygularını zor belli eder. İşine bağladır. Hedef koydu mu şaşmadan o yolda devam eder.

 

            Kova burcu kadını: Değişkenliği çok sever. Evin her gün bir yerini değiştirebilir. Aynı zamanda tepkileri de değişken olabiliyor.

 

            Balık burcu kadını: Sevgi dolu, romantik, duygusal bir kadındır. Uyumludur, sadık ve güvenilirdir. Ancak çok kırılgan olabiliyorlar.

 

            Burçlara göre kadınlar bu şekildedir. Burç kadınları yükselen burçlarıyla da özellikleri değişebilir, pekişebilir. Onu da hesap etmek gerekir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.