Burçlara Göre Evlilik

Burçların Evlilik Hayalleri

 

            Astroloji pek çok kadının ilgilendiği bir alandır. İlk buluşmalarda partnerini tanımaya çalışan kadın erkeğin burcunu sormaktadır. Burçlara göre evlilik anlayışının da şekilleneceği düşünüldüğünde bu bilgi önem teşkil etmektedir. Evlilik yapmaktan önce astrolojiyi hiçe saymamak evlilikte burç uyumu analizi yapmak mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

 

 Kadınların burçlarına göre evlilik anlayışlarından bahsedecek olursak;

 

             Koç burcu kadını için evlilik vereceği en zor kararlardandır. Bağlanmaktan korkan koç kadınının bu korkusunun altında erkeğin sadakatsiz davranabileceği korkusu yatmaktadır. Ona sonsuz bir güven verecek bir erkekle yapacağı bir evlilik hayal eder.

 

            Boğa burcu kadını için aşk hava, su gibidir. Aşkla beslenir. Sonsuz bir aşkla yapılmış ve günden güne aşkın çoğalacağı bir evlilik hayal eder.

 

            İkizler kadını burcunun en tipik özelliği olan kararsızlık ve duygu değişiklikleri evlilik kararında da etkili olmaktadır. Kimi zaman tutkuyla bağlanacağı bir erkekle bir evlilik hayal ederken kimi zaman da sonsuza kadar yalnız yaşamak ister. Sadakat ikizler için her şeyden önemlidir.

 

            Yengeç kadını burcunun verdiği özelliklerden olan çalışkanlık ve gücün evleneceği erkekte de fazlasıyla olmasını ister. Hem hayatı boyunca ona destek olacak hem de birlikte çalışacakları çabalayacakları bir erkekle evlilik hayal eder.

 

            Aslan kadınları için her şeyden önemlisi kişisel bakım ve görüntüdür. Evlenmek isteyecekleri erkeğin her şeyden önce giyim kuşamına ve kişisel bakımına özen göstermesini ister. Aslanlar dikkat çekmeyi severler, bu nedenle aşırı kıskançlık sergilemeyecek bir erkekle evlilik hayal ederler.

 

            Başak kadını çok titizdir, aynı zamanda da çabuk sinirlenir. Evlenmek isteyeceği erkeğin düzenli olması mutlak şarttır, bunun yanı sıra oldukça da sabırlı bir erkekle evlilik hayal ederler.

 

            Terazi kadını burcunun da temel özelliği olan denge konusunda hassastır. Her şeyin tam ve kusursuz olmasını ister. Bu nedenle de başarılı, istikrarlı ve dengeli bir erkekle evlilik hayal eder.

 

             Akrep kadını ilişkilerinde çok tutkuludur. Bu nedenle aynı tutkuyla sevilmek ister. Partnerindeki tek düzelik akrep kadınını hemen uzaklaştırır. Bu sebeplerle tutkulu bir erkekle evlenmeyi hayal eder.

 

            Yay kadınları özgürlüklerine son derece düşkündür. Ona evlenmeyi düşündürecek bir erkek çıktıysa zaten pek çok meziyete sahiptir. Kısıtlanmayacağı ve hayatına istediği gibi devam edebileceği bir evlilik hayal eder.

 

            Oğlak kadını inatçıdır. İnadını ve hırslarını dengeleyecek bir evlilik hayal etmektedir. İnadının kırılması için mutlaka sessiz kalmak gerekir.

 

            Kova kadını tam bir ev kadınıdır. Tertipli ve sabırlıdır. Ancak sivri dillidir. Bu nedenle hassasiyetlerine saygı duyacak bir erkekle evlilik hayal eder.

 

            Balık kadını hassastır, duyguludur. Onun kırılganlığını, korkularını anlayacak ve koruyup kollayacak bir erkekle evlenmeyi hayal eder.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.