Burçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri

Burçlara göre ayrılık!!!


             Ayrılık her burçtan insanı muhakkak çok üzecek bir durumdur. Ama kimi burçlar bundan aşırı derecede etkilense de kimi burçlar için bir iki günlük kısa ağlama seansları olarak son bulur. Burçlara göre ayrılık tepkileri de kişiden kişiye göre değişmekle birlikte, büyük olasılıkla genelleyecek kadar da aynıdır.

             Koç burcu; eğer bir koç burcunu terk ediyorsanız ya da ayrılma kararı almak adına bir konuşma yapacaksanız büyük bir savaşa hazır olmalısınız. Bir koç kadını her alanda olduğu gibi ilişkilerde de yenilgiye tahammül edemeyeceği için sorun çıkartacaktır. Genellikle ayrılık acılarını çivi çiviyi söker mantığıyla atlatma yoluna giderler. Aynı zamanda koçun intikamı kötüdür.

             Boğa burcu; aşık olduğu zaman gözü dünyayı görmez. Durum böyle olunca da ayrılık acısını kolaylıkla atlatabileceğini söylemek pek mümkün olmaz. Genellikle hayatıyla ilgili tüm planlarını iki kişilik yaptığı için ayrılık sonrası sendromlarını ağır geçirmektedir. En iyi ilacı arkadaşlarıyla eğlenmek ve eski sevgilisinin kötü özelliklerini anlatarak içini soğutmaya çalışmaktır. Bu dönemde iştahı da açılmaktadır.

             İkizler burcu; ayrılık acısı ikizler burcunu çok üzmez. Mutlaka başka bir planı vardır. Kafasını ve hayatını o kadar çok meşgul eder ki sevgilisinden ayrıldığını çoğu zaman fark etmez. Giden kişinin hemen en kötü özelliklerini ve hayatında yaratmış olduğu sıkıntıları aklında tutarak güzel anıları anında silebilmek gibi bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple ikizler burcu ayrılıklardan çok etkilenmez.

             Yengeç burcu; çok çabuk aşık olup gelecek bütün planlarını ilişkisine göre yapan yengeç ayrılıktan oldukça fazla etkilenir. Geceler boyu eski resimlere bakıp ağlama krizleri geçirir ve asla teselli edilmeye izin vermez. Yengeç için tek ilaç zamandır.

             Aslan burcu; ilişkisinin durumuna göre ayrılık sonrası hissettikleri değişse de gerçekte ne hissettiğini asla bilmek mümkün değildir. Her zaman başını dik tutar, terkedilmek kelimesi lügatında yoktur. Bunu ilişkimiz bitti şeklinde anlatır, kısaca acılarını kalbine gömenlerdendir.

             Başak burcu; ayrılığın acısını eviyle uğraşarak atlatmaya çalışır. Dik duruşundan asla ödün vermez, ancak kafasını sürekli bir şeylerle meşgul etme ihtiyacı hisseder.

             Terazi burcu; ayrılığının sıkıntılarını saklamaz. Her konudaki iddialı ve uçta olan hali ayrılıkta da gösterir kendini. Acısını da kızgınlıklarını da saklamaz. Ağlama nöbetlerine girerek gerektiği kadar acı çektiğine inanınca ayrılık dönemini sonlandırır.

             Akrep burcu; ayrılık egolarına son derece zarar vereceğinden biraz sancılı bir süreç geçirir. Bir gün de mutlaka terkedilmenin intikamını alır.

             Yay burcu; hayattaki duruşları hep net olan yaylar ayrılıkta da aynıdır. Kesin olarak bittiğine inandığı bir ilişkinin arkasını aramadığı gibi giden sevgilinin arkasından konuşmakta ona göre değildir. Önüne bakmaya devam eder.

             Oğlak burcu; inadıyla bilinen bu burç aşkından ölse de geriye dönmez. Bir süre içine kapandıktan sonra hayatına kaldığı yerden devam eder ancak asla eski sevgilisinin adını bile anmaz.

             Kova burcu; terkedilmeyi asla sindiremeyen ve bu sebeple günlerce yatak döşek yatanlardandır. Ancak asla kuyruğunu kıstırmaz, ben de ayrılmak istiyordum der ve uzaklaşır. Ancak acılarını da dibine kadar yaşar.

             Balık burcu; ayrılık acısı ölüm acısına eşdeğerdir bir balık için. Dünyası başına yıkılmıştır. Ayrılığın gerçekleşmesinin ardından da uzun zaman sevgilisini geri döndürmek için akla gelmeyecek çabalar harcar.
 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünür?
OkCiddi Bir İlişkiye Hazır Mısın?
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.